R. Lewandowskio dublis atvedė "Bayern" į pergalę prieš "Mainz"

Penktadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse startavo 13-asis turas, kuriame sužaistos pirmosios rungtynės.

"Mainz" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Miuncheno "Bayern" ekipa. Šeimininkai pirmieji įsiveržė į priekį, tačiau išsaugoti pranašumo jiems nepavyko - bavarai šventė pergalę rezultatu 1-3.

4-ąją minutę "Mainz" įsiveržė į priekį, tačiau jau 8-ąją minutę Robertas Lewandowksis išlygino rezultatą. 21-ąją minutę svečius į priekį išvedė Arjenas Robbenas.

Per likusį laiką aikštėje virė atkakli kova, tačiau galutinį žodį pačioje susitikimoje pabaigoje tarė antrąjį įvartį pelnęs R. Lewandowskis.

Antrąją pergalę iš eilės iškovojęs "Bayern" bent laikinam susigrąžino lyderio poziciją. "Leipzig" savaitgalį turės galimybę prieš bavarus įgyti vėl trijų taškų pranašumą.

"Mainz" 1 - 3 "Bayern"
4' [1 - 0] J. Cordoba
8' [1 - 1] R. Lewandowsi
21' [1 - 2] A. Robben
90+2' [1 - 3] R. Lewandowski