R. Sterlingo dublis padėjo "Man City" ekipai pasiekti pergalę prieš "West Ham" (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje finišavo 3-asis turas. Šiandien buvo sužaistos paskutinės dvejos turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "The Hawthortns" stadione, kur "West Brom" priėmė "Middlesbrough" futbolininkus. Per daugiau nei 90 minučių komandoms santykių išsiaiškinti nepavyko ir susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Aitoro Karankos auklėtiniai su kamuoliu praleido daugiau laiko, tačiau pavojingesnių progų neturėjo. "West Brom" atliko daugiau smūgių, bet nei vienas nepasiekė tikslo.

"West Brom" su 4 taškais kol kas rikiuojasi 10-oje vietoje, o "Middlesbrough", surinkęs 6 taškus, užima šeštąją poziciją.

Paskutinės rungtynės buvo žaidžiamos "Etihad" stadione, kur šeimininkai "Manchester City" futbolininkai bandė pasiekti trečiąją pergalę iš eilės. Pepo Guardiolos auklėtiniai rezultatu 3-1 pranoko traumų išretintą "West Ham" ekipą.

Nuo pat rungtynių pradžios "miestiečiai" perėmė iniciatyvą ir sukūrė daugiau pavojingų išpuolių. Jau 7-ąją minutę aikštės šeimininkai įgijo pranašumą, kai po puikaus Nolito perdavimo kamuolį į varžovų vartų tinklą pasiuntė Raheemas Sterlingas.

Ilgai laukti dar vieno žaidimą pajutusių "Man City" ekipos futbolininkų įvarčio neprireikė - po standartinės situacijos galva pasižymėjo Fernandinho.

Antrajame kėlinyje varžovams iš Londono pavyko sušvelninti atsilikimą. Taiklus buvo Michaelis Antonio. Per likusį laiką "West Ham" rimtesnių progų nebesukūrė ir galutinį tašką 92-ąją minutę padėjo R. Sterlingas, dublį pasiekęs po gražaus reido prie varžovų vartų.

"Premier" lygoje kol kas aiškūs lyderiai yra trys - "Man City", "Man Utd" bei Londono "Chelsea".

"West Brom" 0 - 0 "Middlesbrough"

"Man City" 3 - 1 "West Ham"
7' [1 - 0] R. Sterling
18' [2 - 0] Fernandinho
58' [2 - 1] M. Antonio
90' [3 - 1] R. Sterling

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9645266" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>