"Real" grįžo į pergalių kelią Ispanijoje (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 4-ojo turo rungtynės.

Šalies čempionų titulą ginantis Madrido "Real" išvykoje susikovė su San Sebastiano "Real Sociedad". Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai nutraukė lygiųjų seriją ir šventė pergalę rezultatu 3-1.

"Real" pastaruoju metu žaidė ne itin sėkmingai - du kartus iš eilės sužaidė lygiosiomis, o lyg to būtų negana, šiose rungtynėse negalėjo padėti net keturi startinės sudėties žaidėjai: Cristiano Ronaldo, Toni Kroosas, Marcelo ir Karimas Benzema.

Tačiau "baltieji" rungtynes pradėjo užtikrintai - 19-ąją minutę jaunasis Borja Mayoralis po puikaus Sergio Ramoso žaidimo pasiekė pirmąją įvartį šioje akistatoje.

Vis dėlto 28-ąją minutę "La Real" rezultatą išlygino - puikų įvartį pasiekė Kevinas Rodriguesas. Tačiau ir į tai "Real" rado atsakymą - tas pats B. Mayoralis surengė puikų reidą, kurio metu į savus vartus po puolėjo smūgio įsimušė K. Rodriguesas.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyravo atkakli kova, tačiau galutinį tašką padėjo Garethas Bale'as, pademonstravęs savo įspūdingą greitį ir puikiu lietimu užbaigęs reidą trečiuoju įvarčiu.

"Real" savo sąskaitoje turi dvi pergales ir tiek pat lygiųjų. Nuo "Barcos" juo skiria keturi taškai.

Likę susitikimai baigėsi "Sevilla", "Las Palmas" ir "Villarreal" klubų pergalėmis.

"Real Sociedad" 1 - 3 "Real Madrid"
19' [0 - 1] B. Mayoral
28' [1 - 1] K. Rodrigues
36' [1 - 2] K. Rodrigues (į savus vartus)
61' [1 - 3] G. Bale

"Las Palmas" 1 - 0 "Athletic"
87' [1 - 0] L. Remy

"Girona" 0 - 1 "Sevilla"
69' [0 - 1] L. Muriel

"Alaves" 0 - 3 "Villarreal"
32' [0 - 1] C. Bakambu
52' [0 - 2] C. Bacca
62' [0 - 3] C. Bakambu