"Real" ir "Bayern" vėl identišku rezultatu nugalėjo varžovus ir žengė į ketvirtfinalį (VIDEO, FOTO)

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos pirmos dvejos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės. Po jų paaiškėjo pirmeiji du klubai, kurie jau turi garantuotą kelialapį į ketvirtfinalį.

Intriguojanti dvikova įvyko "San Paolo" stadione, kuriame "Napoli" po pralaimėjimo Ispanijos sostinėje bandė atsitiesti prieš Madrido "Real". Italai itin aktyviai pradėjo rungtynes ir pirmieji pasiekė įvartį, tačiau antrajame kėlinyje visus reikalus išsprendė laiku ir vietoje pasirodęs Sergio Ramosas - "Real" dar kartą šventė pergalę rezultatu 3-1.

Pirmajame kėlinyje "baltieji" buvo visiškai pasimetę prie "Napoli" spaudimo, o 24-ąją minutę Driesas Mertensas po puikaus Mareko Hamšiko perdavimo nuginklavo Keylorą Navasą.

Netrukus Cristiano Ronaldo galėjo išlyginti rezultatą, tačiau portugalas apėjęs Pepe Reina nesugebėjo tiksliai pataikyti kamuolio į vartus. Pirmajame kėlinyje kamuolys ir antrą kartą kliudė virpstą - šį kartą arti įvarčio buvo tas pats D. Mertensas.

"Real" atlaikė "Napoli" spaudimą ir antrajame kėlinyje patys pradėjo žaisti agresyviau varžovų aikštės pusėje. Rungtynių tempą 51-ąją minutę numušė S. Ramosas, galva pasižymėjęs po kampinio.

57-ąją minutę svečiai iš Ispanijos jau įsiveržė į priekį - S. Ramosas vėl pasižymėjo po kampinio, tiesa, įvartis į savus vartus buvo įskaitytas D. Mertensui.

"NAPOLI" - "REAL" NUOTRAUKŲ GALERIJA

Per likusį laiką šeimininkai dar bandė pakovoti, tačiau bendras rezutatas jau buvo 5-2. Galutinį tašką šioje dvikovoje per pridėtą laiką padėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Alvaro Morata.

Kitose rungtynėse Miuncheno "Bayern" dar kartą nepaliko vilčių Londono "Arsenal" ekipai. Bavarai identišku rezultatu 5-1 "Emirates" stadione nubaudė "kanonierius".

"Arsenal" galingai pradėjo pirmąjį kėlinį ir 20-ąją Theo Walcottas puikiu smūgiu buvo išvedęs šeimininkus į priekį, tačiau reikalus sujaukė 53-ąją minutę Laurento Koscielny uždirbta raudona kortelė ir 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo ir rezultatą išlygino Robertas Lewandowskis.

Šiaurės Londono ekipa po šio įvarčio sugriuvo, o vėliau prasidėjo įvarčių lietus - pasižymėjo Arjenas Robbenas, Douglas Costa ir dubliu rungtynių pabaigoje išsiskyręs Arturo Vidalis.

"Real" ir "Bayern" užtikrintai žengė į aštuntfinalį ir dabar lauks savo būsimų varžovų.

"Napoli" 1 - 3 "Real Madrid"
(Pirmas mačas: 1-3, galutinis rezultatas: 2-6)
24' [1 - 0] D. Mertens
52' [1 - 1] S. Ramos
57' [1 - 2] D. Mertens (į savus vartus)
90+1' [1 - 3] A. Morata

"Arsenal" 1 - 5 "Bayern"
(Pirmas mačas: 1-5, galutinis rezultatas: 2-10)
20' [1 - 0] T. Walcott
55' [1 - 1] R. Lewandowski (11 m. baudinys)
68' [1 - 2] A. Robben
78' [1 - 3] D. Costa
80' [1 - 4] A. Vidal
85' [1 - 5] A. Vidal

Startinės sudėtys:

"Napoli": Reina; Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam; Allan, Diawara, Hamsik; Callejón, Mertens, Insigne.

"Real Madrid": Navas, Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo, Casemiro, Kroos, Modric, Ronaldo, Benzema, Bale.

"Arsenal": Ospina, Bellerin, Mustafi, Koscielny, Monreal, Ramsey, Xhaka, Walcott, Oxlade-Chamberlain, Welbeck, Alexis.

"Bayern": Neuer, Rafinha, J.Martinez, Hummels, Alaba, X.Alonso, Vidal, Robben, Thiago, Ribéry, Lewandowski.

"EuroFootball.lt" lankytojo atsiųstos nuotraukos iš "Emirates" stadiono:

"Napoli" - "Real" 1:3 (90 min.)

90' A.Morata ("Real") užtvirtina svečių pergalę - 1:3

89' A.Diawara ("Napoli") - geltona kortelė

57' D.Mertensas muša į savus vartus - 1:2

55'  Allan ("Napoli") - geltona kortelė

52' S.Ramosas ("Real") lygina rezultatą - 1:1

24' D.Mertensas išveda šeimininkus į priekį - 1:0

"Arsenal“ - "Bayern 1:5 (90 min.)

85' A.Vidalis ("Bayern") įvartis - 1:5

80' A.Vidalis ("Bayern") įvartis - 1:4

79' G.Xhaka ("Arsenal") - geltona kortelė

78' D.Costa ("Bayern") pelno įvartį - 1:3

68' A.Robbenas nuliūdino "Arsenal" gerbėjus - 1:2

61' A.O.Chamberlainas "Arsenal" gauna geltoną kortelę

55' R.Lewandowski ("Bayern") realizuoja 11 m. baudinį (1:1)

53' L.Koscielny ("Arsenal") užsidirbo raudoną kortelę

44' J.Martinezas ("Bayern") užsidirbo geltoną kortelę

39' D.Alaba ("Bayern" ir T.Walcottas ("Arsenal") buvo nubausti geltonomis kortelėmis

20' T.Walcottas ("Arsenal") pelno pirmąjį susitikimo įvartį - 1:0