"Real" įveikė "Leganes" ir pakilo į trečiąją poziciją "La Liga" pirmenybėse (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse trečiadienį buvo sužaistos iš gruodžio mėnesio atkeltos 16-ojo turo rungtynės.

Šalies sostinėje susigrūmė "Leganes" prieš Madrido "Real". Be krūvos lyderių gana blankiai žaidęs "Real" įsirašė pergalę rezultatu 3-1.

Rungtynės šalies čempionams prasidėjo ne itin sėkmingai - 6-ąją minutę svečiai kiek netikėtai įsiveržė į priekį, tačiau jau po penkių minučių "baltieji" surengė puikią ataką ir Lucas Vazquezas išlygino rezultatą.

29-ąją minutę pirmą kartą šiose rungtynėse svečius į priekį išvedė Casemiro, o pergalę pačioje rungtynių pabaigoje nuo 11 metrų žymos užtvirtino Sergio Ramosas.

"Real" įsirašė trečiąją pergalę iš eilės ir į ketvirtąją poziciją nustūmė "Valencia". "Baltieji" nuo artimiausių persekiotojų turi 7 taškų atsilikimą.

"Leganes" 1 - 3 "Real Madrid"
6' [1 - 0] U. Bustinza
11' [1 - 1] L. Vazquez
29' [1 - 2] Casemiro
90' [1 - 3] S. Ramos (11 m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/k7Dx7TAyix4" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>