"Real" neturėjo vargo prieš "Liverpool", "Arsenal" mačo pabaigoje išplėšė sunkią pergalę (VIDEO)

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos aštuonerios A-D grupių rungtynės.

Bene laukiamiausia savaitės dvikova įvyko, tačiau sirgaliai tikėjosi kitokių rungtynių. "Anfield" stadione "Liverpool" savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 0-3 nusileido Madrido "Real" futbolininkams.

Visi įvarčiai krito dar pirmajame kėlinyje. "Raudonieji" mačą pradėjo agresyviai ir aktyviai, tačiau 23-ąją minutę Simonas Mignolet jau turėjo traukti kamuolį iš savo vartų, kai po techniško Jameso Rodriguezo perdavimo puikų įvartį pelnė Cristiano Ronaldo.

Visai netrukus krito ir dar vienas įvartis, o šį kartą klastingu smūgiu galva pasižymėjo Karimas Benzema, kuris lemiamą tašką padėjo 41-ąją minutę pelnydamas trečiąjį komandos įvartį.

Kitose B grupės rungtynėse "Ludogorets" išplėšė pergalę rezultatu 1-0 prieš "Basel". Po 3 turų užtikrintai su 9 taškais pirmoje vietoje yra "Real", o "Liverpool", "Ludogorets" ir "Basel" klubų sąskaitoje yra 3 taškai.

D grupėje puikią pergalę rungtynių pabaigoje iškovojo Londono "Arsenal" klubas. Arsene'o Wengero auklėtiniai rezultatu 1-2 palaužė Briuselio "Anderlecht".

71-ąją minutę belgai pirmieji įsiveržė į priekį, tačiau "kanonieriai" rungtynių pabaigoje susikaupė ir Kierano Gibbso bei Lukaso Podolskio įvarčiai lėmė pergalę.

Tuo tarpu Vokietijoje stringanti Dortmundo "Borussia" Turkijoje pasismagino, sutriuškindama Stambulo "Galatasaray" rezultatu 0-4. Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, Marco Reusas ir Adrianas Ramosas. D grupėje su trijomis pergalėmis pirmauja "Borussia", o antroje vietoje išlieka "Arsenal".

A grupėje Madrido "Atletico" pažemino "Malmo" futbolininkus, kuriuos įveikė rezultatu 5-0. Tačiau Turino "Juventus" nesugebėjo iškovoti pergalės šioje grupėje ir išvykoje nusileido rezultatu 1-0 Pirėjo "Olympiacos" ekipai.

Taip pat pergalę Čempionų lygoje šventė Lėverkuzeno "Bayer" futbolininkai, o "Monaco" ir Lisabonos "Benfica" susitikimas baigėsi be įvarčių.

Visi rezultatai:

"Anderlecht" 1 - 2 "Arsenal"

71' [1 - 0] A.Najar

89' [1 - 1] K.Gibbs

90' [1 - 2] L.Podolski

"Atletico" 5 - 0 "Malmo"

48' [1 - 0] Koke

61' [2 - 0] M.Mandžukič

63' [3 - 0] A.Griezmann

88' [4 - 0] D.Godin

90' [5 - 0] A.Cerci

"Bayer" 2 - 0 "Zenit"

58' [1 - 0] G.Donati

63' [2 - 0] K.Papadopoulos

79' Wendell ("Bayer") pašalinas iš aikštės

"Galatasaray" 0 - 4 "Borussia"

6' [0 - 1] P.Aubameyang

18' [0 - 2] P.Aubameyang

41' [0 - 3] M.Reus

83' [0 - 4] A.Ramos

"Liverpool" 0 - 3 "Real Madrid"

23' [0 - 1] C.Ronaldo

30' [0 - 2] K.Benzema

41' [0 - 3] K.Benzema

"Ludogorets" 1 - 0 "Basel"

90' [1 - 0] Y.Minev

18' S.Die ("Basel") pašalintas iš aikštės

"Monaco" 0 - 0 "Benfica"

76' L.Lopez ("Benfica") pašalintas iš aikštės

"Olympiakos" 1 - 0 "Juventus"

36' [1 - 0] P.Kasami