"Real" nugalėjo "Espanyol" ir pakartojo "Barcos" pergalių rekordą (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 4-ojo turo rungtynės.

Katalonijos sostinėje susigrūmė vietos Barselonos "Espanyol" prieš Madrido "Real". Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai rezultatu 2-0 pranoko varžovus ir pakartojo "Barcelona" klubui priklausiusį 16 iš eilės iškovotų pergalių rekordą.

Visą rungtynių laiką "Espanyol" agresyviai kovėsi dėl kiekvieno kamuolio, tačiau "baltųjų" parodytas meistriškumas leido džiaugtis svarbia pergale.

Pirmasis įvartis krito pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kai Jamesas Rodriguezas prasiveržęs pro kelis varžovus iš maždaug 20 metrų tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą.

Antrajame kėlinyje "Real" sukūrė dar nemažai pavojingų progų, tačiau antrąjį įvartį pavyko pelnyti tik 71-ąją minutę. Karimas Benzema po tikslaus Lucaso Vazquezo perdavimo nuginklavo Diego Lopezą ir užtvirtino komandos pergalę rezultatu 0-2.

Keturias pergales iš tiek pat galimų iškovojęs "Real" klubas su 12 taškų yra vienvaldis "La Liga" lyderis. 3 taškais nuo karališkojo klubo atsilieka "Barcelona" ir "Las Palmas".

Kitose rungtynėse Bilbao "Athletic" iškovojo pirmąją pergalę prieš "Valencia", o "Villarreal" po atkaklios kovos palaužė San Sebastiano "Real Sociedad". Nulinėmis lygiosiomis sužaidė Pamplonos "Osasuna" su Vigo "Celta".

"Espanyol" 0 - 2 "Real Madrid"
45+2' [0 - 1] J. Rodriguez
71' [0 - 2] K. Benzema

"Villarreal" 2 - 1 "Real Sociedad"
22' [1 - 0] N. Sansone
25' [2 - 0] N. Sansone
35' [2 - 1] Y. Berchiche
16' A. Pato ("Villarreal") nerealizavo 11 m. baudinio
90+2' J. Zaldua ("Real Sociedad") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9746691" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Athletic Bilbao" 2 - 1 "Valencia"
2' [0 - 1] A. Medran
24' [1 - 1] A. Aduriz
41' [2 - 1] A. Aduriz

"Osasuna" 0 - 0 "Celta"