"Real" po atkaklios kovos išvykoje pranoko "Athletic" (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 28-ojo turo rungtynės.

Daugiausiai dėmesio sulaukusi dvikova įvyko "San Mames" stadione, kur vietos Bilbao "Athletic" susigrūmė su Madrido "Real". "Baltieji" tik po sunkios kovos iškovojo svarbią pergalę rezultatu 2-1.

Baskai rungtynes pradėjo itin agresyviai - pirmąsias 10 minučių Ernesto Valverde auklėtiniai spaudė svečius iš sostinės jų pačių baudos aikštelėje ir neleido lygos vicečempionams pajausti žaidimo su kamuoliu.

Vis dėlto po intensyvios rungtynių pradžios "Real" po mažu perėmė iniciatyvą ir pradėjo kurti pavojingus momentus. 25-ąją minutę Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai įgijo pranašumą - po puikaus Cristiano Ronaldo perdavimo svečius į priekį išvedė Karimas Benzema.

Toliau pagal pavojingesnius momentus pirmavo "Real" ekipa, tačiau 65-ąją minutę rezultatas tapo lygus, kai po Raulio Garcia perdavimo galva pasižymėjo Aritzas Adurizas.

Tačiau svečiai iš sostinės po praleisto įvarčio nesutriko ir jau po trijų minučių vėl įsiveržė į priekį. Po kampinio C. Ronaldo galva pamušį kamuolį link kito vartų kampo, o ten visiškai laisvas likęs Casemiro tiksliu smūgiu padėjo galutinį tašką šioje akistatoje.

"Real" bent iki rytojaus prieš "Barcelona" įgijo 5 taškų pranašumą bei dar turi rungtynes atsargoje.

Kitose rungtynėse "Eibar" ir Barselonos "Espanyol" pasidalino po tašką, "Deportivo Alaves" namų arenoje minimaliu skirtumu nugalėjo San Sebastiano "Real Sociedad", o "Real Betis" pasiekė įtikinimą pergalę prieš "Osasuna".

"Athletic" 1 - 2 "Real Madrid"
25' [0 - 1] K. Benzema
65' [1 - 1] A. Aduriz
68' [1 - 2] Casemiro

"Eibar" 1 - 1 "Espanyol"
20' [1 - 0] Kike
50' [1 - 1] J. Jurado

"Alaves" 1 - 0 "Real Sociedad"
44' [1 - 0] Deyverson
67' E. Granero ("Real Sociedad") pašalintas iš aikštės

"Real Betis" 2 - 0 "Osasuna"
4' [1 - 0] R. Navarro
28' [2 - 0] R. Castro