"Real" sezoną Ispanijoje pradėjo nesunkia pergale, "Atletico" dramatiškai neįveikė lygos naujokų (VIDEO)

Sekmadienį "La Liga" pirmenybėse įvyko dar trejos 1-ojo turo rungtynės.

"Anoeta" tvirtovėje San Sebastiano "Real Sociedad" siekė nustebinti Madrido "Real" klubą. Be Karimo Benzema, Cristiano Ronaldo ir Luka Modričiaus žaidusi "baltųjų" ekipa pasipriešinimo nesulaukė - baskus nugalėjo rezultatu 0-3.

Rungtynės prasidėjo greitu "Real" ekipos įvarčiu. Jau 2-ąją minutę svečius iš Ispanijos sostinės išvedė Garethas Bale'as, galva pasižymėjęs po puikaus Dani Carvajalio perdavimo.

Visą pirmąjį kėlinį aikštėje virė atkakli kova. "Real Sociedad" ekipa bandė pasiekti išlyginamąjį įvartį, tačiau kontraatakų metu vos nepraleido dar kelių įvarčių. "Real" ekipos reikalus pagerino 40-ąją minutę pelnytas Marco Asensio įvartis. 20-metis karališkojo klubo talentas po įspūdingo Raphaelio Varane perdavimo liko vienas prieš vartininką ir perkėlė per jį kamuolį.

Antrajame kėlinyje Ispanijos vicečempionai turėjo dar daugiau progų, tačiau pavojingi buvo ir šeimininkai. Juos nuo sutriuškinimo gelbėjo puikiai rungtyniavęs vartininkas Gerononimo Rullis.

Galutinis taškas buvo padėtas pačioje mačo pabaigoje, kai greitai kamuolį įžaidęs Jamesas Rodriguezas sukūrė progą pelnyti antrąjį įvartį G. Bale'ui, kuris "išmaudęs" Argentinos vartų sargą tarė lemiamą žodį šioje dvikovoje.

Dramatiškai susiklostė rungtynės "Vicente Calderon" stadione, kur Madrido "Atletico" susigrūmė su lygos debiutantais "Deportivo Alaves" futbolininkais. Per pridėtą laiką įvarčiais apsikeitusios komandos išsiskyrė lygiosiomis.

"Rojiblancos" beveik visą rungtynių dominavo ir bandė pramušti "Alaves" gynybą, tačiau neįtikėtinai sėkmingai vartuose žaidė Fernando Pacheco. Vis dėlto antrąją pridėto laiko minutę į svečių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Kevinas Gameiro.

Tačiau visą susitikimą sunkiai dėl lygiųjų dirbę svečiai taško paleisti taip lengvai nesiruošė. 5-ąją pridėto laiko minutę iš maždaug 25 metrų tikslų ir galingą smūgį pasiuntęs Manu Garcia dramatiškai išlygino rezultatą.

Kitose rungtynėse "Sporting Gijon" namuose rezultatu 2-1 pranoko Bilbao "Athletic".

"Real Sociedad" 0 - 3 "Real Madrid"
2' [0 - 1] G. Bale
40' [0 - 2] M. Asensio
90' [0 - 3] G. Bale

"Sporting Gijon" 2 - 1 "Athletic Bilbao"
50' [1 - 0] D. Cop
53' [2 - 0] V. Rodriguez
86' [2 - 1] B. Viguera
61' I. Lopez ("Gijon") nerealizavo 11 m. baudinio

"Atletico" 1 - 1 "Deportivo Alaves"
90+2' [1 - 0] K. Gameiro (11 m. baudinys)
90+5' [1 - 1] M. Garcia

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9608265" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>