"Real" tik po sunkios kovos palaužė "Malaga", "Atletico" sudaužė "Levante" (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 13-ojo turo rungtynės.

Madrido "Real" namuose turėjo didelių sunkumų kovojant su "Malaga" ekipa. Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai tik po sunkios kovos rezultatu 3-2 palaužė andalūzus.

9-ąją minutę sostinės ekipą į priekį išvedė Karimas Benzema, tačiau jau 18-ąją minutę varžovai išlygino rezultatą. Ilgai netrukus "Real" susigrąžino persvarą - po dviejų minučių galva pasižymėjo Casemiro.

Vis dėlto antrajame kėlinyje "Real" dar kartą buvo nubaustas - Chory Castro stipriu smūgiu privertė suklysti Kiko Casilla. "Real" su lygiosiomis susitaikyti neketino ir kur kas agresyviau puolė varžovus.

76-ąją minutę į "Malaga" vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį "Real" šį sezoną Ispanijoje gavo pirmą kartą. C. Ronaldo nesugebėjo pasižymėti nuo 11 metrų žymos, tačiau kamuolys nuo vartininko atšoko patogiai portugalui ir šis pasiekė pergalingą įvartį.

"Real" po pergalės sumažino atsilikimą nuo "Barcos" iki septynių taškų, o nuo "Valencia" - iki trijų.

Kitose rungtynėse "Eibar" išvykoje palaužė "Alaves", o Sevilijos "Real Betis" dramatiškoje kovoje išplėšė lygiąsias prieš "Girona".

Paskutinėse vakaro rungtynėse pagaliau įvarčių skonį pajuto Madrido "Atletico", išvykoje sudaužiusi Valensijos "Levante". Per paskutines penkias rungtynes daugiau nei veino įvarčio Ispanijoje nepelnę ''Rojiblanco" futbolininkai čia pajautė tikrą įvarčių alkį - varžovus sudaužė rezultatu 5-0.

Nugalėtojus į pergalę vedė du prancūzai - Kevinas Gameiro ir Antoine'as Griezmannas pasižymėjo po du kartus, o dar vieną įvartį pridėjo patys varžovai.

"Real Madrid" 3 - 2 "Malaga"
9' [1 - 0] K. Benzema
18' [1 - 1] D. Roland
21' [2 - 1] Casemiro
58' [2 - 2] C. Castro
76' [3 - 2] C. Ronaldo
76' C. Ronaldo ("Real") nerealizavo 11 m. baudinio

"Alaves" 1 - 2 "Eibar"
33' [0 - 1] J. Jordan
69' [0 - 2] Charles
90+1' [1 - 2] Burgui
45' C. Santos ("Alaves") pašalintas iš aikštės
83' Charles ("Eibar") pašalintas iš aikštės

"Real Betis" 2 - 2 "Girona"
45' [0 - 1] Portu
85' [1 - 1] A. Guardado
90+4' [1 - 2] Portu
95+5' [2 - 2] C. Tello

"Levante" 0 - 5 "Atletico"
5' [0 - 1] Rober (į savus vartus)
29' [0 - 2] K. Gameiro
59' [0 - 3] K. Gameiro
65' [0 - 4] A. Griezmann
68' [0 - 5] A. Griezmann