Visos rungtynės
Kur stebite pasaulio čempionato kovas?
  • Namuose
  • Bare
  • Darbe
  • Kitur
  • Nesidomiu planetos pirmenybėmis

Visos apklausos

"Real" toliau drebina traumos: iš rikiuotės neapibrėžtam laikui krenta ir L. Modričius


2018-02-20 15:53:09 Luka Modric La Liga Real Madrid C.F.

Po itin sėkmingos savaitės Madrido "Real" komandą pradėjo sekti viena po kitos blogos naujienos.

Priminsime, kad iškart po pergalingų rungtynių prieš Paryžiaus "Saint-Germain" paaiškėjo, kad Toni Kroosas patyrė traumą ir nėra visiškai aišku, ar spės pasveikti iki kitų rungtynių su Paryžiaus komanda.

"Baltųjų" komanda sekmadienį sukrėtė dar viena netektis - Marcelo rungtynėse prieš Sevilijos "Real Betis" pajuto šlaunies skausmus ir iškart buvo pakeistas.

Šiandien į "Real" stovyklą atskriejo dar viena bloga naujiena - Luka Modričui konstatuota tokia pati trauma, kokią patyrė Marcelo: dešinės kojos šlaunies patempimas.

Kol kas tiksliai nežinoma, kiek ilgai iš rikiuotės iškrito tiek L. Modričius, tiek Marcelo, bet spėjama, kad iki rungtynių su PSG aikštėje jie nepasirodys.

Zinedine'ui Zidane'ui belieka tikėtis, kad visiems trims futbolininkams atsistatyti po traumų pavyks kaip tik įmanoma greičiau, nes ši trijulė "Real" komandoje yra bene svarbiausia rezgant atakas.

Straipsnio įvertinimas: 6 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
:)
7 22 02-20 16:14
Šie vyrukai jau padėjo pamatus prieš PSG. tai jaunimui reikės tik nepasišiukšlinti.. o žinant kad PSG nėra pajėgi primušti daug įvarčių pajėgiom komandom.
Napalys
Napalys (palaiko Real Madrid C.F., Vokietija)
2 16 02-20 16:08
Nesiseka, didelis nuostolis... nieko, jaunimui bus proga pasireiksti.
fcb
2 8 02-20 18:11
Vaidoshius yra jeginis bicas. As dabar esu jo ir Matijoshiaus su Pinjaviniu chebroje. Vakar jie mane pakrikstijo. Isrengė nuogai ir graibė
M-NUS
M-NUS (palaiko Real Madrid C.F.)
3 8 02-20 21:01
Dar atrašinėja jie Vaidoshiui Seniai neskaitomi jo tekstai, o jei kuris nors skaitomas būna ir nenuminusuotas santykiu 1:30 tai paskaityt galima, bet jokiu būdu negalima jam atrašinėt.
Milstas
Milstas (palaiko Juventus FC, Meksika)
1 5 02-20 20:00
"Vaidoshius" komentaras:
Baudžia karma Madref vagis, tai neišvengiama :D Wastemaras turės progą prieš Tapinaldo lavono nustekentą Marketingo projektą su šita 2/80 malka priešakyje parodyti, kad pirmas grajus buvo tik atsitiktinumas. Aišku su sąlyga, kad V. Kassai ir Co vėl nebus įkritę į korumpuotųjų šiukšlių kišenę.
Man atrodo Vaidošiau po atsakomųjų kaip ir kasmet klaupsiesi ant kelių prieš CR hattrick'ą, balvone