"Real" turėjo vargo su lygos autsaideriais, "Barca" sutriuškino bejėgį "Alaves" (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse tęsėsi 22-asis turas, kuriame buvo sužaistos dar ketverios rungtynės.

"Mendizorrotza" stadione įvyko Karaliaus taurės finalo repeticija - "Deportivo Alaves" namuose priėmė "Barcelona" futbolininkus. Sėkmingai iki pirmojo kėlinio pabaigos laikęsis lygos naujokas gavo skaudžią pamoką, o katalonai nepadoriu rezultatu 6-0 šventė pergalę.

"Alaves" per pirmąją pusę sėkmingai atlaikė "Barcos" atakas, o pirmojo kėlinio viduryje turėjo net idealią progą įsiveržti į priekį, tačiau užtikrintai vienas prieš vieną sužaidė Marcas-Andre ter Stegenas.

37-ąją minutę Luisas Saurezas pasiekė pirmąjį įvartį, o pranašumą kėlinio pabaigoje po vartininko klaidos padidino Neymaras.

Antrajame kėlinyje "Barca" buvo negailestinga - per aštuonias minutes pelnė net keturis įvarčius. 59-ąją minutę Lionelis Messi pradėjo varžovų triuškinimą, o jį jau 67-ąją minutę užbaigė L. Suarezas. Prieš urugvajietį dar po įvartį pelnė Ivanas Rakitičius ir į savus vartus pasižymėjęs Alexis.

Verta paminėti, kad rungtynių pabaigoje šiurpią traumą patyrė katalonų krašto gynėjas Aleixis Vidalis, kuriam greičiausiai lūžo čiurna. Neabejojam, kad ispanui šis sezonas jau baigtas.

Kitose akistatose Sevilijos "Real Betis" ir "Valencia" išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis, o Bilbao "Athletic" po dramatiškos kovos nukovė La Korunjos "Deportivo".

Paskutinėje vakaro dvikovoje Madrido "Real" klubas išvykoje dėl pergalės kovojo su lygos autsaideriu Pamplonos "Osasuna". Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai prieš artėjančią UEFA Čempionų lygą lengvo pasivaikščiojimo nesulaukė, tačiau iškovojo svarbią pergalę rezultatu 1-3.

24-ąją minutę Cristiano Ronaldo po Karimo Benzema perdavimo iš aštraus kampo nuginklavo Salvatore Sirigu, tačiau 33-ąją minutę po puikaus Sergio Leono įvarčio rezultatas tapo lygus - 1:1.

Netrukus K. Benzema galėjo vėl išvesti "baltuosius" į priekį, tačiau nuostabiai vartuose sužaidė S. Sirigu. Antrajame kėlinyje "Real" žaidimas atrodė kur kas patrauklesnis, o jau 62-ąją minutę Isco svečius išvedė į priekį.

"Osasuna" rungtynių pabaigoje dar bandė pasipriešinti ir pabandyti išplėšti lygiąsias, tačiau per pridėtą teisėjo laiką galutinį tašką padėjo Lucas Vazquezas, perkėlęs kamuolį per varžovų vartininką.

Verta paminėti, kad ir šiose rungtynėse neišvengta šiurpos traumos. "Osasuna" gynėjas Tono Bonnina po susidūrimo su Isco patyrė atvirą kojos kaulo lūžį.

"Real" toliau užima lyderio poziciją ir nuo "Barcelona" ekipos turi taško pranašumą. Be to, Z. Zidane'o auklėtiniai dar turi dvi rungtynes atsargoje.

"Alaves" 0 - 6 "Barcelona"
37' [0 - 1] L. Suarez
40' [0 - 2] Neymar
59' [0 - 3] L. Messi
63' [0 - 4] Alexis (į savus vartus)
65' [0 - 5] I. Rakitič
67' [0 - 6] L. Suarez

"Real Betis" 0 - 0 "Valencia"

"Athletic" 2 - 1 "Deportivo"
42' [0 - 1] E. Colak
71' [1 - 1] I. Muniain
89' [2 - 1] A. Aduriz

"Osasuna" 1 - 3 "Real Madrid"
24' [0 - 1] C. Ronaldo
33' [1 - 1] S. Leon
62' [1 - 2] Isco
90+3' [1 - 3] L. Vazquez

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10122182" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>