"Real" varžovas pasaulio klubų taurės finale - "San Lorenzo" (VIDEO)

Praėjusį sezoną dešimtąją UEFA Čempionų lygos taurę iškovojęs Madrido "Real" šeštadienį FIFA pasaulio klubų taurės finale susitiks su "Cope Libertadores" laimėtoju "San Lorenzo".

Argentinos klubas po atkaklios sugebėjo palaužti priešininkus iš Naujosios Zelandijos. "Auckland" ekipa - Okeanijos čempionato nugalėtoja.

Pirmąjį įvartį "San Lorenzo" gretose per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pelnė saugas Pablo Barrientosas, tačiau antrojo kėlinio viduryje tiksliu smūgiu atsakė varžovų gynėjas Angelis Berlanga ir pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Tiesa, Naujosios Zelandijos klubo futbolininkai turėjo puikią progą iškovoti pergalę, tačiau vienas prieš vartininką atsidūręs saugas Emiliano Tade neišnaudojo puikios progos.

Sužaidus mažiau nei tris minutes pratęsime pergalingą įvartį pelnė po keitimo pasirodęs puolėjas Mauro Matosas. Priešininkai į tai sugebėjo atsakyti tik smūgiu į virpstą.

"Auckland" šeštadienį į kovą dėl trečiosios vietos stos su "Real" nugalėta "Cruz Azul" vienuolike.