R.Lewandowskis toliau siautėja "Bayern" ekipoje, "Milan" gėdingai pralošė "Man City" (VIDEO)

Lenkijos rinktinės lyderį Robertą Lewandowskį prisivilioję Miuncheno „Bayern“ vadovai bent jau kol kas tikrai nesigaili. Puolėjas įmušė jau trečiose iš trijų ekipos ikisezoninių rungtynių, o bavarai 3:0 įveikė „Wolfsburg“.

Kontrolinio „Telekom Cup“ turnyro finale „Bayern“ naujokas įmušė jau 5-ąją susitikimo minutęs, o antrą įvartį pridėjo prieš pat pertrauką.

Tarp lenko įvarčių pirmajame kėlinyje dar įsiterpė kito bavarų naujoko Sebastiano Rode'o įvartis. Antrajame kėlinyje daugiau įvarčių nebebuvo.

Po traumos atsigavo ir jau antrose rungtynėse žaidė prancūzas Franckas Ribery, kuriam treneris aikštėje leido prabūti 54 minutes.

Pirmą kartą į aikštę su naujų komandų marškinėliais išbėgo ispanas Diego Costa ir italas Ciro Immobile, kurie įvarčiais prisidėjo prie ekipų pergalių.

Londono „Chelsea“ klubas išvykoje į Slovakiją 2:1 (0:1) įveikė Bratislavos „Olimpija“ futbolininkus.

Nikas Kapunas 40-ąją minutę tapo pirmuoju šiose rungtynėse pasižymėjusiu žaidėju, tačiau antrajame kėlinyje „Mėlynieji“ atsakė dviem įvarčiais.

56-ąją min. 35 mln. eurų kainavęs Diego Costa rezultatą išlygino, po to, kai jam gerą perdavimą atliko kitas „Chelsea“ naujokas Cescas Fabregasas.

Gynėjas Kurtas Zouma po aštuonių minučių įmušė antrą įvartį, kai pirmas prišoko prie Fernando Torreso smūgiuoto kamuolio, kurį atmušė vartininkas.

Tuo tarpu Bundeslygos vicečempionė Dortmundo „Borussia“ kitose rungtynėse net 5:1 sumušė žemesnio diviziono Eseno „Rot-Weiss“.

Geltonai juodų gretose debiutavo italas Ciro Immobile, pasižymėjęs įvarčiu 30-ąją minutę. Jau iki jo įvarčio komandos draugai buvo suspėję įmušti keturis, o per paskutinę mačo valandą pasižymėjo tik šeimininkai.

Pierre-Emerickas Aubameyangas 8-ąją ir 10-ąją minutę dviem įvarčiais išvedė „Borussia“ į piekį. Nevenas Subotičius įkalė 22-ąją, o Henrikhas Mkhitaryanas – 25-ąją minutę.

39 min. Cebio Soukou rezultatą sušvelnino.

JAV vykstančio tarptautinio „Čempionų taurės“ turnyro B grupėje „Manchester City“ futbolininkai be gailesčio 5:1 (4:1) sutriuškino „Milan“ ekipą ir įsirašė pirmą pergalę.

Anglijos „Premier“ lygos čempionai milaniečius į nokdauną pasiuntė per pirmąjį mačo pusvalandį, kuomet vienas po kito įvarčius sukalė Stevanas Jovetičius (12 min.), Scottas Sinclairas (14 min.), Jesusas Navasas (23 min.) ir Iheanacho (26 min.).

Sulley Muntari prieš pertrauką šiek tiek apmažino „Milan“ atsilikimą, tačiau S.Jovetičius 53 min. įmušė antrą savo įvartį.

Naujojo trenerio Pippo Inzaghi vadovaujamam Milano klubui tai jau antrasis iš eilės pralaimėjimas. Turnyro starte „Milan“ 0:3 nusileido Pirėjo „Olympiakos“.

Pastarasis klubas antrosiose rungtynėse 0:1 turėjo pripažinti „Liverpool“ klubo pranašumą.

Vienintelį rungtynių įvartį dar 6-ąją minutę įmušė Raheemas Sterlingas.