"Roma" atsitiesė po lygiųjų bei namuose įveikė naujokus (VIDEO)

Pirmajame 15-ojo Italijos čempionato turo mače susitiko "Roma" bei "SPAL 2013" komandos. Kadangi varžovai rikiuojasi turnyrinės lentelės dugne, sostinės futbolininkai turėjo puikią progą atsitiesti po lygiųjų su "Genoa".

Šią užduotį gerokai palengvino naujokų vidurio gynėjas Felipe, kurio pražanga prieš Ediną Džeko jau devintąją minutę jam kainavo raudoną kortelę.

Pats bosnis "giallorossi" į priekį išvedė dar neįpusėjus pirmajam kėliniui, kuomet jam puikų perdavimą atliko Stephanas El Shaarawy.

Pastarasis snaiperis neilgai trukus dar kartą kulnu tiksliai asistavo Kevinui Strootmanui ir rezultatas jau tapo 2-0.

Triuškinti "Roma" varžovus pradėjo antrojo kėlinio pradžioje - jam prasidėjus įmušė Lorenzo Pellegrini, bet iškart po to sostinės ekipa kiek atsipalaidavo ir leido varžovams mušti 11 metrų baudinį.

Nors jis buvo netikslus, Federico Viviani reakcija buvo labai greita ir vartininko atmuštą kamuolį jis antrąkart jau pasiuntė į tinklą.

Galiausiai dvikova baigėsi Eusebio Di Francesco auklėtinių pergale 3-1 bei įsitvirtinimu ketvirtojoje vietoje.

"Roma" 3 - 1 "SPAL 2013"
9' Felipe ("SPAL 2013") pašalintas iš aikštės
[1-0] 19' Edin Džeko
[2-0] 32' Kevin Strootman
[3-0] 53' Lorenzo Pellegrini
56' Federico Viviani ("SPAL 2013") nerealizavo 11 metrų baudinio
[3-1] 56' Federico Viviani

<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6awl2a" allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>