"Roma" sutriuškino "Chelsea", "Atletico" ir vėl nesugebėjo įveikti kuklaus "Qarabag" (VIDEO)

Antradienį vakare UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos aštuonerios A-D grupių 4-ojo turo rungtynės.

Intriguojanti akistata buvo laukiama Italijos sostinėje, tačiau "Roma" nesulaukė pasipriešinimo iš Londono "Chelsea" ekipos. Antonio Conte auklėtiniai buvo sutriuškinti Romoje - šeimininkai šventė pergalę rezultatu 3-0.

Iš šios dvikovos buvo tikimasi daugiau - bent iš pačio "Chelsea" klubo. Čia "mėlynieji" buvo beviltiški - nesukūrė itin pavojingų progų, o varžovai juos baudė už kiekvieną klaidą.

Pirmasis įvartis krito net nepraėjus pirmajai rungtynių minutei - Stephanas El Shaarawy puikiu smūgiu šonine pėdos dalimi pasiekė greičiausią įvartį šiame Čempionų lygos sezone.

"Chelsea" bandė atsigauti po netikėto šoko, tačiau 36-ąją minutę buvo nubausti antruoju įvarčių - po Radja Nainggolano perdavimo Thibaut Courtois dar kartą nuginklavo tas pats S. El Shaarawy.

Antrajame kėlinyje "Chelsea" nerodė jokio noro sugrįžti į rungtynes, o 63-ąją minutę galutinį tašką padėjo puikų įvartį pasiekęs Diego Perotti.

Dar netikėtesnis rezultatas toje pačioje grupėje užfiksuotas tarp Madrido "Atletico" ir kuklaus Azerbaidžiano klubo "Qarabag". Diego Simeone auklėtiniai antrą kartą iš eilės nesugebėjo įveikti savo varžovų - susitikimas baigėsi lygiosiomis 1-1.

40-ąją minutę svečiai iš tolimojo Azerbaidžano įgijo pranašumą, tačiau 56-ąją minutę Thomas sugrąžino "Aletico" į rungtynes. "Rojiblancos" šansai iškovoti pergalę tapo dar realesni, kai 59-ąją minutę raudoną kortelę užsidirbo varžovas.

Tačiau "Atletico" net ir turėdami vienu žaidėju daugiau nesugebėjo pasiekti pergalingo įvarčio, kas visiškai šokiravo visą "Wanda Metropolitano" stadioną.

C grupėje "Roma" po pergalės pakilo į pirmąją vietą, o vienu tašku mažiau turintis "Chelsea" nukrito į antrąją vietą. "Atletico" turi surinkęs vos 3 taškus ir rizikuoja nepatekti į aštuntfinalį.

Kitoje grupėje - A - "Manchester United" užtikrintai susitvarkė su Lisabonos "Benfica", o Maskvos CSKA po permainingos kovos palaužė šveicarų "Basel".

B grupėje be Roberto Lewandowskio žaidusi Miuncheno "Bayern" turėjo sunkumų Glazge, kur "Celtic" varžovams iš Vokietijos nusileido tik vieno įvarčio skirtumu. Kinsgley Comano ir Javi Martinezo įvarčiai nulėmė sunkią pergalę, kuri garantavo vietą aštuntfinalyje.

Kitose šios grupės rungtynėse Paryžiaus "Saint-Germain" rezultatu 5-0 sudaužė Briuselio "Anderlecht" ir užsitikrino vietą kitame etape. Šiose rungtynėse suspindėjo gynėjas Layvinas Kurzawa, kuris antrajame kėlinyje sugebėjo pelnyti net tris įvarčius. Dar po vieną pridėjo Marco Verratti bei Neymaras.

Paskutinėje grupėje "Barcelona" prarado pirmuosius taškus šiame Čempionų lygos sezone. Katalonai nesugebėjo įveikti Pirėjo "Olympiakos", tačiau varžovų neįveikė ir artimiausi "Barcos" persekiotojai Turino "Juventus" - italai nepalaužė Lisabonos "Sporting" pasipriešinimo.

A grupė

"Basel" 1 - 2 CSKA
32' [1 - 0] L .Zuffi
65' [1 - 1] A. Dzagoev
79' [1 - 2] P. Wernbloom

"Man Utd" 2 - 0 "Benfica"
45' [1 - 0] M. Svilar (į savus vartus)
78' [2 - 0] D. Blind (11 m. baudinys)
15' A. Martial ("Man Utd") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10692550" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

B grupė

"Celtic" 1 - 2 "Bayern"
22' [0 - 1] K. Coman
74' [1 - 1] C. McGregor
77' [1 - 2] J. Martinez

PSG 5 - 0 "Anderlecht"
30' [1 - 0] M. Verratti
45+4' [2 - 0] Neymar
52' [3 - 0] L. Kurzawa
72' [4 - 0] L. Kurzawa
78' [5 - 0] L. Kurzawa

C grupė

"Atletico 1 - 1 "Qarabag"
40' [0 - 1] Michel
56' [1 - 1] Thomas
59' P. Henrique ("Qarabag") pašalintas iš aikštės
88' S. Savič ("Atletico") pašalintas iš aikštės

"Roma" 3 - 0 "Chelsea"
1' [1 - 0] S. El Shaarawy
36' [2 - 0] S. El Shaarawy
63' [3 - 0] D. Perotti

D grupė

"Olympiakos" 0 - 0 "Barcelona"

"Sporting" 1 - 1 "Juventus"
20' [1 - 0] D. Cesar
79' [1 - 1] H. Higuain