"Roma" svečiuose palaužė "Atalanta", "Juventus" sutriuškino "Lazio"

Šiandien prasidėjo dvyliktasis Italijos čempionato turas. Pirmieji į kovą prieš varžovus stojo "Serie A" lyderiai.

Anksčiau prasidėjusiame susitikime "Roma" svečiuose palaužė Bergamo "Atalanta". "Amžinojo" miesto futbolininkai aikštės šeimininkus buvo priversti vytis nuo pat rungtynių pradžios, nes antrąją minutę pasižymėjo Maxi Moralezas. Vis dėlto, antrojoje vietoje žengiantis klubas sugebėjo atsitiesti ir dar pirmajame kėlinyje rezultatas tapo 1-2.

Po pertraukos atkakli bei kieta kova vyko ir toliau, tačiau įvarčių nei vienai ekipai pelnyti nepavyko.

Romoje vykusiose rungtynėse pergalę šventė Turino "Juventus", rezultatu 3-0 įveikęs "Lazio" vienuolikę. Sužaidus 24 minutes "bianconeri" išvedė Paulas Pogba, 55-ąją minutę rezultatą padvigubino Carlosas Tevezas, o dar po 9 minučių Pogba į savo sąskaitą įsirašė dublį.

Pasibaigus šios dienos akistatoms "senoji senjora" ir toliau trimis taškais lenkia "Roma", o "Lazio", priklausomai nuo rytojaus mačų baigties, iš penktosios vietos gali nukristi net į aštuntąją.

"Atalanta" 1 - 2 "Roma"
[1-0] 2' Maxi Moralez
[1-1] 23' Adem Ljajič
[1-2] 42' Radja Nainggolan
90' Richmond Boakye ("Atalanta") pašalintas iš aikštės

"Lazio" 0 - 3 "Juventus"
[0-1] 24' Paul Pogba
[0-2] 55' Carlos Tevez
[0-3] 64' Paul Pogba
71' Simone Padoin ("Juventus") pašalintas iš aikštės