Romos derbyje triumfavo "giallorossi" (VIDEO)

13-asis Italijos čempionato turas iškart prasidėjo sostinės derbiu, kuriame netrūko aistrų.

Šį sezoną tiek "Roma", tiek "Lazio" klubai kol kas demonstruoja puikų žaidimą ir dar turi visas galimybes varžytis dėl čempiono titulo, tad jų kova buvo tikrai įdomi.

Pirmajame kėlinyje įvarčių abiems ekipoms įmušti nepavyko, nors arti tikslo buvo Edinas Džeko bei Ciro Immobile. Šie snaiperiai galėjo pasižymėti galva.

Visgi, tikslių smūgių laukti labai ilgai neteko - iškart po pertraukos Aleksandaras Kolarovas išprovokavo Bastoso pražangą baudos aikštelėje, po kurios "giallorossi" į priekį nuo 11 metrų žymos išvedė Diego Perotti. Dar po kelių minučių puikų tolimą smūgį atliko saugas Radja Nainggolanas ir rezultatas tapo 2:0.

Tiesa, "Lazio" ekipa dar nepasidavė. Jos gretose po Kosto Manolo žaidimo ranka 11 metrų baudinį realizavo Ciro Immobile, tačiau atstatyti pusiausvyros Simone Inzaghi auklėtiniams visgi nepavyko.

Po šio susitikimo "Roma" su 30 taškų pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

"Roma" 2 - 1 "Lazio"
[1-0] 49' Diego Perroti (iš 11 metrų baudinio)
[2-0] 53' Radja Nainggolan
[2-1] 72' Ciro Immobile (iš 11 metrų baudinio)