R.Quaresma privertė kroatus pakuotis lagaminus (FOTO, VIDEO)

Šeštadienį Europos čempionato aštuntfinalyje įvyko iš anksto dažnai aptarinėtos ir nemenką intrigą kėlusios portugalų bei kroatų rungtynės.

Lygiai vykusiame mače lemtingu tapo portugalo R.Quaresmos įvartis, pelnytas 117-ąją susitikimo minutę - 1:0.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė atsargiai ir kiek nuvylė futbolo gerbėjus, kurie galbūt tikėjosi kito reginio.

25-ąją min. Pepe galėjo pasižymėti, tačiau jo muštas kamuolys nuskrido virš skersinio.

Po pertraukos vaizdas aikštėje ne itin pasikeitė. A.Čačičiaus auklėtiniai turėjo keletą progų grasinti varžovų vartams, tačiau tiek D.Vidos, tiek M.Brozovičiaus smūgiai buvo netikslūs.

Ekipos turėjo žaisti pratęsimą, kurio metu vėl šansą po kampinio turėjo D.Vida, o netrukus I.Perišičius pataikė į virpstą.

Žaibiškai sureagavę portugalai surengė kontrataką - C.Ronaldo smūgį atrėmė Subašičius, tačiau laisvas likęs R.Quaresma nesunkiai nukreipė kamuolį į vartus - 1:0.

Kroatai dar bandė gelbėtis, tačiau vėl šansą praleido D.Vida.

Ketvirtfinalyje portugalai kausis pries Lenkijos rinktinę.

Startinės sudėtys:

Kroatija: Subasic, Srna, Corluka, Vida, Strinic, Modric, Badelj, Brozovic, Rakitic, Perisic, Mandzukic

Portugalija: Rui Patricio, Cedric, Pepe, Fonte, Guerreiro, Carvalho, Gomes, Adrien, Mario, Nani, Ronaldo