S. Ramoso dublis nulėmė "Real" pergalę prieš "Malaga" (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 19-ojo turo rungtynės.

Pralaimėjimą praėjusiame ture patyręs Madrido "Real" klubas į pergalių kelią bandė sugrįžti savo stadione. Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai tik po sunkios kovos rezultatu 2-1 nugalėjo "Malaga".

"Real" per visą susitikimą sukūrė daugiau progų ir galėjo pelnyti keturis ar daugiau įvarčių, tačiau varžovus iš Malagos lydėjo sėkmė.

Vis dėlto iniciatyvos "Real" gretose kaip jau įprasta ėmėsi komandos kapitonas Sergio Ramosas. 35-ąją minutę gynėjas puikiu smūgiu galva išvedė šeimininkus į priekį, o pirmojo kėlinio pabaigoje po puikaus Toni Krooso perdavimo padidino pranašumą.

Antrajame kėlinyje "Malaga" sušvelnino atsilikimą ir sugrąžino intrigą dvikovoje. Vis dėlto svečiai savo žaidimo neprimetė, o Cristiano Ronaldo turėjo dvi idealias progas pasižymėti, tačiau sykį vartus gelbėjo Kameni, o dar vėliau - virpstas.

43 taškus savo sąskaitoje turintis "Real" lieka vienvaldžiu Ispanijos pirmenybių lyderiu ir prieš artimiausius oponentus turi 4 taškų pranašumą

Kitose rungtynėse Barselonos "Espanyol" pranoko "Granada", "Deportivo Alaves" ir "Leganes" išsiskyrė rezultatyvios lygiosiomis, o "Valencia" išvykoje nukovė "Villarreal" ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

"Real Madrid" 2 - 1 "Malaga"
35' [1 - 0] S. Ramos
43' [2 - 0] S. Ramos
63' [2 - 1] Juanpi

"Espanyol" 3 - 1 "Granada"
11' [1 - 0] J. Reyes
23' [1 - 1] A. Pereira
32' [2 - 1] P. Piatti
48' [3 - 1] M. Navarro

"Alaves" 2 - 2 "Leganes"
11' [1 - 0] V. Laguardia
45' [1 - 1] Guerrero
51' [2 - 1] E. Mendez
84' [2 - 2] P. Insua

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10038978" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Villarreal" 0 - 2 "Valencia"
35' [0 - 1] C. Soler
42' [1 - 1] S. Mina