Šansų neturėjusi "Nantes" krenta į aštuntą vietą, "Montpellier" kyla į penkta (VIDEO)

„Ligue 1“ pirmenybėse ir toliau ryškėja komandų išsidėstymas, tačiau komandos ir toliau aktyviai kaunasi dėl vietos penkete.

Bent jau trumpam į penktąją vietą pakilo „Montpellier“ ekipa, kuri 3:1 (2:0) susitvarkė su „Caen“.

„Montpellier“ viską norėjo išspęsti per pirmąsias 25 minutes. 21-ąją minutę įvartį įmušė Giovanni Sio, o po dviejų minučių rezultatą padvigubino Ellyesas Skhiri.

Esant rezultatui 2:0, žaidimas kiek aprimo, tačiau jau 53-ąją minutę dar vieną įvartį įmušė G. Sio.

87-ąją minutę rezultatą dar sušvelnino Ivanas Santini. „Montpellier“ po šios pergalės išsilygino taškų skaičiumi su „Rennes“, tačiau pastarieji yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.

Triuškinamą pralaimėjimą patyrė ir iš šeštosios vietos į aštuntą smuktelėjo „Nantes“ futbolininkai. „Nantes“ 0:3 (0:1) pralaimėjo „St-Etienne“ ekipai.

Jau 17-ąją minutę Mathieu Debuchy išvedė svečius į priekį. Po pertraukos prasidėjo Remi Cabella šou. Jis 54-ąją ir 63-ąją minutę įmušė po įvartį, o rezultatas tapo jau triuškinamas.

„Nantes“ šiose rungtynėse atliko net 20 smūgių, penkiais daugiau negu varžovai, tačiau iš jų buvo vos 4 į vartų plotą, o ir jie problemų „St-Etienne“ nesukėlė.

„Guingamp“ 2:1 „Bordeaux“
55‘ [1-0] C. Grenier
59‘ [2-0] M. Diallo
80‘ [2-1] Malcom

„Nantes“ 0:3 „St-Etienne“
17‘ [0-1] M. Debuchy
54‘ [0-2] R. Cabella
63‘ [0-3] R. Cabella