"Schalke" pralaimėjimų seriją nutraukė triuškinančia pergale prieš "Gladbach" (VIDEO)

Sekmadienį vakare Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos paskutinės dvejos 6-ojo turo rungtynės.

Gelzenkircheno "Schalke" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Miochengladbacho "Borussia". "Schalke" sirgaliai pagaliau sulaukė savo komandos pergalės - šeimininkai rezultatu 4-0 sutriuškino "Gladbach" ir pasiekė pirmąją pergalę šiame sezone.

Pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo pelnyta, tačiau per kitas 45 minutes "Schalke" surengė tikrą įvarčių fiestą. Maximas Choupo-Motingas 52-ąją minutę pasižymėjo nuo 11 žymos, vėliau po įvartį pelnė Breelas Embolo su Leonu Goretzka. 83-ąją minutę B. Embolo pasiekė dublį.

Gelzenkircheno ekipa iki šiol Vokietijoje buvo patyrusi penkis pralaimėjimus iš tiek pat galimų. "Gladbach" ekipai tai buvo antroji nesėkmė šiame sezone.

Kitose rungtynėse "Wolfsburg" išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis su "Mainz".

"Schalke" 4 - 0 "Gladbach Borussia"
52' [1 - 0] M. Choupo-Motin (11 m. baudinys)
56' [2 - 0] B. Embolo
58' [3 - 0] L. Goretzka
83' [4 - 0] B. Embolo

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9777650" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Wolfsburg" 0 - 0 "Mainz"