Serie A: "Juventus" nugalėjo "Atalanta" (VIDEO)

Pirmajame 15-ojo Italijos čempionato turo mače susitiko Turino "Juventus" ir Bergamo "Atalanta".

Namuose žaidę turnyrinės lentelės lyderiai siekė atsitiesti po praėjusiame ture patirtos nesėkmės ir savo įvarčių sąskaitą šiandien atidarė nesužaidus nė trečdalio pirmojo kėlinio. Smūgiu iš už baudos aikštelės pasižymėti pavyko Alexui Sandro.

Neilgai trukus po Miralemo Pjaničiaus pakelto kampinio "bianconeri" persvarą padvigubino Daniele Rugani, taigi, aikštės šeimininkai likusį rungtynių laiką galėjo jaustis saugiai.

Antrojo kėlinio viduryje galva po kampinio pasižymėjus ir Mario Mandžukičiui persvara jau tapo triuškinanti, tačiau bent paguodos įvartį svečiams sugebėjo pelnyti Remo Freuleris.

Galiausiai akistata baigėsi rezultatu 3-1. "Juvės" iškovoti trys taškai leidžia jai bent iki rytojaus padidinti atrotrūkį nuo "Roma" bei "Milan" iki septynių taškų.

"Juventus" 3 - 1 "Atalanta"
[1-0] 15' Alex Sandro
[2-0] 19' Daniele Rugani
[3-0] 64' Mario Mandžukič
[3-1] 82' Remo Freuler