Serie A: "Lazio" sumindė "Sampdoria", o "Roma" sutriuškino "Milan" (VIDEO)

Šiandien Italijos pirmenybėse sužaisti dar aštuoni įdomūs susitikimai.

Taškus prieš "Udinese" prarado Bergamo "Atalanta" klubas.

Gian Piero Gasperini auklėtiniai šiose rungtynėse varžovų nepranoko ir neišsivežė pergalės nepaisant to, jog pirmavo po Bryano Cristante įvarčio pirmojo kėlinio pabaigoje. Į šį tiksliu smūgiu po pertraukos atsakė Stipe Perica ir dvikova galiausiai baigėsi lygiosiomis 1-1.

Tiesa, "Atalanta" nuo laipteliu žemiau esančio "Milan" netgi atitrūko, nes šis klubas vakare patyrė nesėkmę prieš "Roma".

Tuo tarpu septintąją poziciją užimantis Milano "Inter" nusileido "Genoa" bei susikomplikavo šansus patekti į UEFA Europos lygą. Vienintelį susitikimo įvartį 70-ąją minutę pelnė Goranas Pandevas, o mačo pabaigoje rezultatą galėjęs išlyginti Antonio Candreva nerealizavo 11 metrų baudinio.

Neįtikėtiną pergalę iškovojo Romos "Lazio", į šipulius sudaužęs Genujos "Sampdoria" gynybą. Čia Balde Keita sostinės futbolininkų įvarčių sąskaitą atidarė jau antrąją minutę, o nesužaidus nė pusės kėlinio iš aikštės buvo pašalintas Milanas Škriniaras. Tuomet nuo 11 metrų žymos įmušė Ciro Immobile.

"Sampdoria" po šio nokdauno dar nepasidavė ir sušvelnino atsilikimą Karolio Linetty įvarčio dėka, bet tai tik pažadino "Lazio", kurio gretose dar iki pertraukos pasižymėjo Wesley Hoedtas, Felipe Andersonas bei Stefanas De Vrijas.

Antrajame kėlinyje Simone Inzaghi auklėtinių darbą pavyko užbaigti Senadui Luličiui bei dublį į savo sąskaitą įsirašiusiam Immobile, tad du Fabio Quagliarellos įvarčiai rezultatą tik pavertė mažiau žeminančiu.

Sostinės komanda toliau sėkmingai tęsia kovą dėl ketvirtosios vietos, tačiau bronza jiems jau praktiškai nepasiekiama.

Vakare "San Siro" stadione susirinkę sirgaliai išvyko jau minėtą "Milan" bei "Roma" akistatą. Tiesa, aistruoliams teko nusivilti jau pačioje mačo pradžioje.

Pirmąjį įvartį puikiai sužaidęs su Mohamedu Salah Edinas Džeko įmušė jau aštuntąją minutę, o pirmajam kėliniui įpusėjus pats smūgiu galva "giallorossi" persvarą ir padvigubino.

Tiesa, Milano ekipa šiek tiek ilgiau kontroliavo kamuolį, tad tikrai lengvai nepasidavė net po dviejų praleistų įvarčių. Išties, 76-ąją minutę atsilikimą pavyko sušvelninti Mario Pašaličiui.

Visgi, tai varžovų neišgąsdino ir jie savo darbą užbaigė jau po kelių akimirkų, kai galva įvartį pelnė Stephanas El Shaarawy, o skirtumą triuškinančiu pavertė tikslus Daniele De Rossi 11 metrų baudinys, kuris buvo skirtas iš aikštės pašalinus Gabrielį Palettą.

"Roma" po šios pergalės susigrąžino antrąją vietą bei iki septynių taškų priartėjo prie Turino "Juventus".

"Udinese" 1 - 1 "Atalanta"
[0-1] 41' Bryan Cristante
[1-1] 53' Stipe Perica

"Chievo" 1 - 1 "Palermo"
[1-0] 67' Sergio Pellissier (iš 11 metrų baudinio)

[1-0] 70' Goran Pandev
87' Antonio Candreva ("Inter") nerealizavo 11 metrų baudinio
89' Geoffrey Kondogbia ("Inter") pašalintas iš aikštės

"Lazio" 7 - 3 "Sampdoria"
[1-0] 2' Balde Diao Keita
18' Milan Škriniar ("Sampdoria") pašalintas iš aikštės
[2-0] 19' Ciro Immobile (iš 11 metrų baudinio)
[2-1] 32' Karol Linetty
[3-1] 36' Wesley Hoedt
[4-1] 38' Felipe Anderson (iš 11 metrų baudinio)
[5-1] 45' Stefan De Vrij
[6-1] 65' Senad Lulič
[7-1] 70' Ciro Immobile
[7-2] 72' Fabio Quagliarella
[7-3] 90' Fabio Quagliarella (iš 11 metrų baudinio)

"Pescara" 0 - 1 "Crotone"
[0-1] 72' Aleksandar Tonev
77' Ahmad Benali ("Pescara") pašalintas iš aikštės

"Sassuolo" 2 - 2 "Fiorentina"
33' Nikola Kalinič ("Fiorentina") nerealizavo 11 metrų baudinio
[0-1] 37' Federico Chiesa
72' Gonzalo Rodriguez ("Fiorentina") pašalintas iš aikštės
[1-1] 74' Matteo Politano (iš 11 metrų baudinio)

[1-3] 78' Stephan El Shaarawy
86' Gabriel Paletta ("Milan") pašalintas iš aikštės
[1-4] 87' Daniele De Rossi (iš 11 metrų baudinio)