"Serie A" turo starte - "Inter", "Fiorentina" ir "Roma" pergalės (VIDEO)

Šeštadienį sužaisti trys ketvirtojo "Serie A" turo susitikimai. Pirmajame "Crotone" priėmė Milano "Inter".

"Madų sostinės" klubas sezoną pradėjo puikiai, tad buvo tikimasi jo pergalės, tačiau kuklūs varžovai laikėsi daugiau nei 80 minučių ir netgi sugebėjo rengti kontratakas.

Galiausiai, vis dėlto, aikštės šeimininkų gynėjų pastangas niekais pavertė po Joao Mario atlikto baudos smūgio įmušęs gynėjas Milanas Škriniaras.

Iki dvikovos pabaigos Mario dar spėjo atlikti rezultatyvų perdavimą Ivanui Perišičiui, kuris įtvirtino "nerazzurri" pergalę.

Po jos "Inter" su 12 taškų pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą ir joje išliks bent iki rytojaus.

Florencijos "Fiorentina" kiek vėliau pasiekė antrąją pergalę iš eilės palauždamas "Bologna" pasipriešinimą.

Čia visas veiksmas prasidėjo po pertraukos, kuomet "Violą" į priekį po Gilo Diaso perdavimo išvedė Federico Chiesa, tačiau prabėgus vos minutei rezultatas tapo lygus Rodrigo Palacio dėka.

Už pergalę "Fiorentina" sirgaliai turėtų dėkoti galva po kampinio 69-ąją minutę įmušusiam Germanui Pezzelai.

Vakare lengviau savo oponentą Veronos "Hellas" įveikė "Roma" ekipa, kurią po Stephano El Shaarawy perdavimo Radja Nainggolanas į priekį išvedė jau 22-ąją minutę. Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį rezultatas jau tapo 2-0, kuomet galva pasižymėjo Edinas Džeko.

Bosnis antrajame kėlinyje jau pasinaudojo puikiu Aleksandaro Kolarovo perdavimu ir "Roma" iškovojo dar tris taškus. Tiesa, "giallorossi" vis dar nesužaidė praėjusią savaitę atidėto mačo prieš "Sampdoria", tad su šešiais taškais jie užima tik septintąją vietą.

"Crotone" 0 - 2 "Inter"
[0-1] 82' Milan Škriniar
[0-2] 90' Ivan Perišič

"Fiorentina" 2 - 1 "Bologna"
[1-0] 51' Federico Chiesa
[1-1] 52' Rodrigo Palacio
[2-1] 69' German Pezzela

"Roma" 3 - 0 "Hellas"