"Sevilla" namuose parbloškė "Real", "Barca" sudaužė "Villarreal" (VIDEO)

Trečiadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse buvo sužaistos dvejos atidėtos 34-ojo turo rungtynės.

"Barcelona" namuose priėmė "Villarreal" futbolininkus. Katalonai sunkumų neturėjo ir varžovus sutriuškino rezultatu 5-1.

Jau po pirmojo kėlinio "Barca" pirmavo rezultatu 3-0. 11-ąją minutę pasižymėjo Coutinho, o netrukus dar vieną įvartį pridėjo Paulinho. Varžovus į nokdauną paskutinę kėlinio minutę pasiuntė Lionelis Messi.

"Villarreal" komandai antrajame kėlinyje pavyko sušvelninti atsilikimą, bet šeimininkai varžovams daugiau šansų nebesuteikė. Rungtynių pabaigoje vyšnaitę ant torto uždėjo Ousmane Dembele - prancūzas per šešias minutes pasiekė du įvarčius ir "Barca" triumfavo triuškinančiu rezultatu.

Kitose rungtynėse užfiksuota tikras netikėtumas - "Sevilla" rezultatu 3-2 nugalėjo visą rungtynių laiką savo šešėlyje buvusį "Real".

Zinedine'as Zidane'as suteikė šansą mažiau rungtyniaujantiems žaidėjams, tačiau jie prancūzo vilčių nepateisino - andalūzai buvo įgiję net triuškinantį pranašumą.

26-ąją minutę Wissamas Ben Yedderis išvedė šeimininkus į priekį. "Real" ekipa pirmajame kėlinyje nesukūrė beveik nieko ir jo pabaigoje gavo dar vieną įvartį į savo vartus.

Antrajame kėlinyje intrigą galėjo grąžinti Sergio Ramosas, tačiau jo smūgis nuo 11 metrų žymos tikslo nepasiekė. Lyg to būtų negana, 84-ąją minutę nuo to pačio S. Ramoso krito trečias įvartis į Kiko Casillą vartus.

Atsilikimą po trijų minučių sumažino klubo auklėtinis Borja Mayoralis. Ties tuo įvarčių sąskaita nebuvo uždaryta - paskutinę rungtynių minutę teisėjas skyrė dar vieną 11 metrų baudinį į "Sevilla" vartus ir šį kartą S. Ramosas smūgiavo taikliai. Vis dėlto šis įvartis didesnės reikšmės jau nebeturėjo.

Po pralaimėjimo "Real" prarado beveik visus šansus sezoną užbaigti antroje pozicijoje. Iki pirmenybių pabaigos dar liks sužaisti du turus.

"Barcelona" 5 - 1 "Villarreal"
11' [1 - 0] Coutinho
16' [2 - 0] Paulinho
45' [3 - 0] L. Messi
54' [3 - 1] N. Sansone
87' [4 - 1] O. Dembele
90+3' [5 - 1] O. Dembele

"Sevilla" 3 - 2 "Real Madrid" (VIDEO)
26' [1 - 0] W. Ben Yedder
45' [2 - 0] M. Layun
84' [3 - 0] S. Ramos (į savus vartus)
87' [3 - 1] B. Mayoral
90+5' [3 - 2] S. Ramos (11 m. baudinys)
58' S. Ramos ("Real") nerealizavo 11 m. baudinio