Šiaurės Londono derbyje - "Arsenal" pergalė (VIDEO)

14 valandą 30 minučių Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje prasidėjo 12-asis turas.

"Emirates" stadione įvyko intriguojanti akistata - Londono "Arsenal" susigrūmė su "Tottenham". Arsene'o Wengero auklėtiniai skėlė antausį iki šiol itin sėkmingai rungtyniavusiems "Spurs" futbolininkams - juos nugalėjo rezultatu 2-0.

Nuo pat rungtynių pradžios "kanonieriai" kur kas užtikrinčiau žaidė su kamuoliu nei jų varžovai. Šeimininkai spaudė varžovus, kurie gynyboje dar vieną klaidą po kitos.

Vis dėlto išnaudoti neužtikrinto varžovų gynėjų žaidimo "Arsenal" futbolininkams nepavyko - į visas situacijas spėdavo sureaguoti Hugo Llorisas.

Tačiau "Spurs" sėkmė ilgai nesitęsė - 36-ąją minutę Shkodranas Mustafi po standartinės situacijos puikiu smūgiu galva išvedė "Arsenal" į priekį.

Pajutę, kad varžovus gali nubausti dar stipriau, šeimininkai neketino sustoti ir tęsė savo spaudimą. 41-ąją minutę "kanonieriai" jau turėjo dviejų įvarčių pranašumą - po Alexandre'o Lacazette'o perdavimo Alexis Sanchezas smūgiu iš metro nepaliko jokių vilčių varžovų vartininkui.

Antrajame kėlinyje "Tottenham" ekipai sugržti į rungtynes niekaip nesisekė - vienintelę realią progą pasižymėti rungtynių pabaigoje turėjo Ericas Dieris, tačiau ir jo smūgį sureagavo Petras Čechas.

"Arsenal" po pergalės pakilo į penktąją poziciją ir nuo antroje vietoje esančio "Manchester United" sumažino atsilikimą iki vieno taško. Nuo lyderių "kanonieriai" kol kas atsilieka 9 taškais, tačiau atotrūkis dar gali padidėti.

"Tottenham" po nesėkmės su 23 taškais bent laikinam išlieka trečioje pozicijoje.

"Arsenal" 2 - 0 "Tottenham"
36' [1 - 0] S. Mustafi
41' [2 - 0] A. Sanchez