Sirgalių kiaulystė sugadino kroatams rungtynes prieš čekus (FOTO, VIDEO)

Europos čempionato D grupėje Čekijos futbolininkai parodė charakterį ir sugebėjo išplėšti tašką rungtynėse prieš Kroatijos ekipą - 2:2.

Mačo pabaigoje Balkanų futbolo atstovai pirmavo 2:1 ir turėjo pergalę savo kišenėje, tačiau kvailioti pradėję jų sirgaliai apmėtė petardomis ir deglais čekų vartininką - teisėjas buvo priverstas laikinai sustabdyti rungtynes.

Fanus bandė raminti ir kroatų žaidėjai, tačiau atskriejusios petardos privertė žvaigždes nešti kudašių.

Kiek vėliau susitikimas buvo pratęstas ir varžovai pasinaudojo išsiderinusių kroatų ritmu, uždirbo 11 metrų baudinį bei išplėšė tašką.

Rungtynių eiga:

Čekijos komanda niekaip neįstengė pralaužti varžovų gynybos. Tuo tarpu kroatai stengėsi atsakyti pavojingais išpuoliais.

Kėlinio viduryje Ante Čačiaus auklėtiniai pradėjo spausti priešininkus prie jų vartų. 20-ąją minutę P.Čechas neužtikrintai gaudė kamuolį, tačiau kroatai nepasinaudojo galimybe.

21-ąją min. M.Mandžukičius atliko puikų perdavimą ir link kamuolio griuvusiam I.Perišičiui pritrūko labai nedaug, kad pelnytų pirmąjį įvartį.

36 min. I.Perišičius baudos aikštelėje suklaidino gynėją, tačiau vėl liko tuščiomis rankomis. Galiausiai jis pasiekė savo tikslą - aikštės viduryje kroatai perėmė kamuolį ir Perišičius gavęs perdavimą iš M.Badeljlio nuginklavo P.Čechą - 1:0.

Čekai turėjo šansą 43 min., tačiau jų baudos smūgį blokavo varžovų gynėjai.

60-ąją minutę krito antrasis įvartis. M.Brožovičius perėmė kamuolį, perdavė jį I.Rakitičiui ir šis nepaliko šansų P.Čechui - 2:0.

Netrukus susitikimo favoritų stovykloje nuaidėjo liūdnos naujienos - skausmą kirkšnyje pajuto ir aikštę buvo priverstas palikti saugas L.Modričius.

Kroatai toliau puolė, tačiau progų neišnaudojo M.Mandžukičius, Brožovičius bei I.Rakitičius.

76-ąją minutę krito netikėtas įvartis į Subašičiaus vartus - T.Rosickis atliko aukštą perdavimą neseniai aikštėje pasirodžiusiam M.Škodai ir šis nematydamas vartų galva nepaliko šansų kroatų gynybai - 2:1.

Po kroatų sirgalių išpuolio čekai atkuto - 93-ąją minutę baudos aikštelėje kamuolį rankomis palietė gynėjas Vida ir T.Necidas užtikrintai realizavo 11 metrų baudnį - 2:2.

Sutrikę kroatai galėjo net pralaimėti susitikimą, tačiau P.Vrbos žaidėjai iššvaistė sukurtas progas.

Startinės sudėtys:

Kroatija: Subašić, Srna, Strinić, Ćorluka, Vida, Badelj, Modrić, Brozović, Rakitić, Perišić, Mandžukić

Čekija: Čech, Kadeřábek, Hubník, Sivok, Limberský, Plašil, Rosický, Krejčí, Skalák, Darida, Lafata