Visos rungtynės
Kuri komanda triumfuos Čempionų lygoje?
  • Miuncheno "Bayern"
  • Madrido "Real"
  • "Roma"
  • "Liverpool"
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Sky Sports": "Man City" traukiasi iš kovos dėl A. Sanchezo parašo


Visada vienas pagrindinių kandidatų įsigyti Alexį Sanchezą laikytas "Manchester City" nebenori toliau beprasmiškai derėtis su Londono "Arsenal" ir atsisako planų įsigyti čilietį šią žiemą, praneša "Sky Sports".

Nuo praėjusios vasaros A. Sanchezas yra glaudžiamas susietas su "Man City". Jo kontraktas su "Arsenal" baigiasi kitą vasarą, todėl daugelis įsivaizduoja, jog "kanonieriams" nėra prasmės laikyti komandą norinčio palikti futbolininko, tačiau Arsene'as Wengeras yra kitokios nuomonės.

"Man City" siūlo už čilietį 20 mln. svarų sterlingų, tačiau "kanonieiriai" nepriėmė šio pasiūlymo ir prašė dar 15 mln. svarų daugiau, nors patys rizikuoja vasarą su futbolininku atsisveikinti visiškai už dyką.

Minėtas šaltinis nurodė, kad Pepas Guardiola jau atsisakė šių planų ir nebebandys A. Sanchezo prisivilioti į savo komandos gretas.

Šis "Man City" sprendimas atveria visiškai laisvas duris "Manchester United" klubui, kuris taip pat nusitaikė į čilietį. "Raudoniesiems velniams" yra sudarytos visos galimybės užbaigti kovą dėl krašto puolėjo įsigijimo.

Straipsnio įvertinimas: 13 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

2018-01-12 19:07
3 14
Kas čia tau taip sakė? Bobutė iš Laplėdžių?
Arsenal FC
2018-01-12 22:56
6 12
Nesuprantu,apie ką jūs čia postringaujat. Akivaizdu, kad Alexis norėjo į mancity. Dabar jie atsitraukia ir jūs galvojat kažkoks mu atneš maišą pinigų ir jis bėgs. Tai gal koks Swansea pasiūlo dar daugiau ir Alexis jau važiuoja. Tikrai ne vien dėl pinigų žaidėjai keliasi (aišku šis aspektas labai svarbus). Bet kai esi daug uždirbęs, tai yra ir visai kitokių priežaščių. Nenoriu čia gvildent kodėl Alexis nori iš Arsenal ar atvirkščiai. Ir patarčiau, mažiau skaitykit anglų, ispanų ir kitų šalių geltonuosiu šūdportalius, kurie kiekvieną dieną skelbia išgalvotus kliedesius kas kuom susidomėjo, kas ką perka ar parduoda.
Zet
2018-01-12 21:27
4 8
United jis daug labiau reikalingas nei City.
Losted
2018-01-13 03:10
1 4
Manau, kad MC uz uzdaru duru susitare su paciu Alexiu, kad jis lieka Arsei iki vasaros, o is sutaupytu pinigu alga uzkels.
Povilas
2018-01-12 23:44
1 3
ESU TIKRAS KAD ALEXIS liks Arsenale iki sezono pabaigos, vasarą išeis į Man City uždyką