"Sociedad" iškovojo įspūdingą pergalę prieš "Real", "Barca" įveikė "Villarreal" (VIDEO)

Sekmadienį vakare Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos trejos II-ojo turo rungtynės.

"El Madrigal" stadione "Villarreal" susitiko su "Barcelona" futbolininkais. Susitikime kovos netrūko, o "Barca" mačo pabaigoje minimaliu skirtumu palaužė šeimininkus.

Katalonai visą rungtynių laiką dominavo ir atliko daugiau smūgių į vartų plotą, bet "submarinai" ilgą laiką atsilaikė gynyboje.

Vis dėlto 82-ąją minutę Ispanijos vicečempionams pavyko pralaužti "Villarreal" gynybą ir po keitimo pasirodęs Sandro Ramirezas išplėšė pergalę bei tris taškus.

Kitose rungtynėse žiūrovai išvydo įvarčių fiesta ir neįtikėtiną dramą. San Sebastiano "Real Sociedad" rezultatu 4-2 nugalėjo UEFA Čempionų lygos nugalėtojus.

Madrido "Real" futbolininkai rungtynių pradžioje įgijo dviejų įvarčių pranašumą, kuomet pasižymėjo Sergio Ramosas ir Garethas Bale'as.

Tačiau baskai nepalūžo ir sukūrė netikėtą stebuklą. Dar pirmajame kėlinyje jiems pavyko išlyginti rezultatą, o per kitas 45 minutes Davidas Zurutuza ir Carlosas Vela leido džiaugtis įspūdinga pergale.

Po dviejų turų "Barca" turi surinkusi 6 taškus, "Atletico" - 4, o "Real" po pralaimėjimo liko su 3 taškais.

"Villarreal" 0 - 1 "Barcelona"

82' [0 - 1] S.Ramirez

"Real Sociedad" 4 - 2 "Real Madrid'

5' [0 - 1] S.Ramos

11' [0 - 2] G.Bale

35' [1 - 2] I.Martinez

41' [2 - 2] D.Zurutuza

65' [3 - 2] D.Zurutuza

75' [4 - 2] C.Vela

"Deportivo" 2 - 2 "Rayo Vallecano"

7' [1 - 0] J.Rodriguez

40' [1 - 1] A.Bueno

73' [1 - 2] A.Bueno

90' [2 - 2] I.Cuenca (11m. baudinys)