"Sociedad" sutriuškino "Espanyol", G.Arlauskis buvo pakeistas (VIDEO)

Pirmadienį vyko Ispanijos čempionato rungtynės Barselonoje tarp vietos "Espanyol" ir "Real Sociedad" komandų.

Šeimininkų vartus vėl gynė lietuvis Giedrius Arlauskis, kuris bandė sublizgėti fanų akyse po ne itin sėkmingų debiutinių išvykos rungtynių prieš Madrido "Real" (0:6).

Startinės komandų sudėtys:

"Espanyol": 1.Arlauskis. 5.V.Alvarez. 7.Gerard. 12.P.Diop. 15.Ciani. 16.Javi López(c). 17.H.Pérez. 18.Fuentes. 19.Jordán. 22.Alvaro. 25.Asensio.

"Sociedad": 1.Rulli. 3.Mikel (c). 4.Illarra. 6.Iñigo.11.Carlos V. 14.Pardo. 20.Zaldua. 21.Héctor. 22.Jonathas. 23.Reyes. 28.Oyarzabal.

Rungtynės šeimininkams prasidėjo tragiškai - 8-ąją minutę varžovai jau pirmavo 2:0.

Abu įvarčius "Sociedad" žaidėjai pelnė permetę kamuolį per vartininką iš Lietuvos.

Po pirmojo kėlinio "Espanyol" treneris Constantinas Galca nusprendė pakeisti G.Arlauskį, tačiau aikštėje pasirodęs Pau Sabata mesiju netapo - buvo praleisti dar trys įvarčiai ir patirta triuškinama nesėkmė 0:5.

Espanyol - Real Sociedad 0 - 5

0 - 1 Jonathas 5'
0 - 2 Carlos Vela 8'
0 - 3 Mikel Oiarzabal 52'
0 - 4 Diego Reyes 55'
0 - 5 Jonathas 90'