"Southampton" pergalė pažymėta greičiausiu S.Mane "hat-tricku" "Premier" lygos istorijoje (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos septynerios priešpaskutinio turo rungtynės.

Pirmajame susitikime ginklus tarpusavyje surėmė "Southampton" ir "Aston Villa" futbolininkai. Ronaldo Koemano auklėtiniai nepaliko jokių vilčių svečiams ir juos sudorojo rezultatu 6-1.

Net penkis įvarčius "Southampton" ekipai pavyko pelnyti jau per pirmąsias 38 minutes. Sadio Mane per 2 minutes ir 56 sekundes pavyko pelnyti tris įvarčius ir tapti greičiausiu žaidėju, "Premier" lygos istorijoje pelniusiu "hat-tricką".

Po krašto puolėjo šou šeimininkai ir toliau smaginosi. Dar du įvarčius pridėjo Shane'as Longas, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą sušvelnino Christianas Benteke.

Antrajame kėlinyje žiūrovai tiek įvarčių neišvydo, bet šeimininkams pavyko pasižymėti ir šiame kėlinyje. Galutinį tašką 81-ąją minutę padėjo Graziano Pelle.

Kitose rungtynėse Londono "Tottenham" rezultatu 2-0 nugalėjo "Hull City" ir išsaugojo šeštąją vietą. Taip pat pergalę pasiekė Liverpulio "Everton", po atkaklios kovos palaužęs "West Ham".

"Southampton" 6 - 1 "Aston Villa"

13' [1 - 0] S.Mane

14' [2 - 0] S.Mane

16' [3 - 0] S.Mane

26' [4 - 0] S.Long

38' [5 - 0] S.Long

45' [5 - 1] C.Benteke

81' [6 - 1] G.Pelle

"Burnley" 0 - 0 "Stoke City"

QPR 2 - 1 "Newcastle"

24' [0 - 1] E.Riviere

54' [1 - 1] M.Phillips

61' [2 - 1] L.Fer

"Sunderland" 0 - 0 "Leicester"

"Tottenham" 2 - 0 "Hull City"

54' [1 - 0] N.Chadli

61' [2 - 0] D.Rose

"West Ham" 1 - 2 "Everton"

62' [1 - 0] S.Downing

68' [1 - 1] L.Osman

90' [1 - 2] R.Lukaku