Geriausias pasaulio čempionato TV komentatorius?
  • M.Vojevodinas
  • R.Vyšniauskas
  • T.Meškonis
  • N.Kesminas
  • P.Jakelis
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Sport": K.Mbappe pirmadienį taps PSG žaidėju


Neįtikėtina Paryžiaus "Saint Germain" vasara tęsiasi.

Prieš kelias dienas oficialiai paskelbę apie "Barcelona" snaiperio Neymaro įsigijimą, šįkart prancūzai artėja prie perspektyviausio planetos futbolininko Kyliano Mbappe prisiviliojimo.

Katalonų leidinys "Sport" informuoja, kad "Monaco" nutarė priimti "Ligue 1" vicečempionų pasiūlymą - iškart būtų pervesta 150 mln. eurų, o vėliau numatyta 30 mln. eurų premijų, kurias nulems žaidėjo pasirodymai.

Teigiama, kad bus pasirašyta penkerių metų trukmės sutartis, o K.Mbappe pristatymas Paryžiuje numatytas jau pirmadienį.

PSG ekipa konkurencinėje kovoje dėl puolėjo įveikė tokius klubus kaip Madrido "Real", "Man City" ir "Barcelona".

Anksčiau buvo pranešta, kad jaunąjį prancūzą itin suviliojo galimybė žaisti kartu su savo dievuku Neymaru, kuris neseniai papildė komandą.

Straipsnio įvertinimas: 8 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Mr.Eco
0 55 08-10 21:49
Aš tai manau jog PSG dabar taip taškosi pinigais, nes jau vistiek supranta jog gaus ,,bana'' iš FIFA dėl FFP.. tai nori susipirkt viska dabar, nes paskui sezona ar du, nebegalės nieko pirkti.. Peace.
Marčius33
Marčius33 (palaiko Real Madrid C.F.)
2 14 08-10 21:47
Na su tokiu puolimu būtų kažkas žiauraus PSG, bet sveiko proto žmogus už puolėja kuris vienam sezone pasiautėjo neaišku kaip žaist toliau mokėt tokius pinigus manau perdaug rezikinga.
na
0 11 08-10 21:05
rimti ketinimai pas arabų ponus
Ampha
0 10 08-10 21:33
Prikolas tame kad moneymaras tikejosi, kad bus geriausias bent jau savo klube, dabar greiciausiai nei to nebus Bet kas dar idomiausia, kad PSG laisvai svaistosi, toks vaizdas kad jiem neberupi FFP. Irgi variantas kad kazka del to papirke, kai vagonais saibas veza, tai gali sau leist.
gud
3 11 08-10 23:21
jie nešiaip baną turėtų gaut - o juos išmest iš europos turnyrų ir kitą sezoną jau neliktų kas antro žaidėjo, jeigu ne viso starto.