Geriausias pasaulio čempionato TV komentatorius?
  • M.Vojevodinas
  • R.Vyšniauskas
  • T.Meškonis
  • N.Kesminas
  • P.Jakelis
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Sport": Ph.Coutinho jau šią savaitę taps "Barcelona" žaidėju


2017-08-07 13:23:08 La Liga FC Barcelona

Įvairi užsienio spauda trimituoja "Liverpool" fanams nieko gero nežadančiams naujienas.

Katalonų "Sport" infomuoja, kad "Barcelona" ekipai pavyko susitarti su "raudonaisiais" dėl atakuojančio saugo Philippe'o Coutinho perpirkimo kainos ir brazilas jau šią savaitę prisijungs prie "La Liga" klubo.

Leidiniui antrina Pietų Amerikos "Esporte Interativo" ir tikina, kad perėjimas suderintas "95 procentais".

Savo ruožtu, "ESPN Mexico" praneša, kad Coutinho kainuos maždaug 100 mln. eurų, o "Liverpool" jo įpėdiniu paskirs "West Ham United" atstovą Manuelį Lanzini.

Rašoma, kad sėkmingai užbaigus sandorį, brazilas jau galės pasireikšti ateinančio savaitgalio mače prieš Madrido "Real".

Praėjusiame "Premier" lygos sezone Coutinho per 31 mačą pelnė 13 įvarčių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Straipsnio įvertinimas: 5 7

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Eima is Kauno
6 19 08-07 13:51
jo, vyrai,atsimenat kaip kai kurie juoketes is neymaro gandu i psg, su sudais maisete patikima uzsienio spauda,tai viskas tvarkoje, jus neapsikvailinot
qq
0 6 08-07 21:03
Lanzini geras. Jei jau taip nutiktų, tai sutinku imti Lanzini. By the way, nesitiki, kad Cou leavins. Santykiai su klubu geri, treneris aiškiai kartojo kelissyk - žaidėjas not for SALE, o ir suma 100 mln atrodo visiškai neracionali ir neadekvati, atsižvelgiant į sumas ir transferus, kokie vaikšto rinkoje. Minimaliai 150M arba #LFC neturi kiausu, ir prastums uz 100M. Bet kam klubui tas 100? Realiai, kam ir tie 150M? Vis tiek rinkoje nieko gero nenugvelbia, transferuose nemoka suktis, tai ką su tom bapkėm veiks? Šikną gal valysis, nes be Coutinho tai vėl amžinas rebuildas ir jokių titulų.
REDEVIL
9 15 08-07 13:43
Vel gandai gandeliai ir ziurint siu dienu rinkos kainas,tai minimum 150mln£ turetu atriekti barca. Na jei tai tiesa,kad barca jo nori,manau pasakyti ne brazilui bus labai sunku,nes tai gali buti vienintele galimybe persikelti i viena is stipriausiu pasaulio klubu. Linkiu LFC issaugoti ji,nes jis labai tinka komandai ir siais metais LFC gali laimeti trofeju.
Gandonesis
3 8 08-07 14:49
Its me
Its me (palaiko FC Barcelona, Vokietija)
20 24 08-07 14:20
Goal yra patikimi, retai meluoja. Suprantu Liverio fanai sunku bus jums prarasti savo geriausia zaideja, bet vistiek i jokius titulus nepretenduojat...