"Stoke City" namuose įrodė pranašumą prieš "Swansea" (VIDEO)

Pirmadienį vėlai vakare Anglijos "Premier" lygoje įvyko paskutinės 10-ojo turo rungtynės.

"Stoke City" savo žiūrovų akivaizdoje grūmėsi su "Swansea" futbolininkais. "Puodžiai" rezultatu 3-1 pranoko "gulbes" ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės Anglijos pirmenybėse.

Šeimininkai į priekį įsiveržė pačioje rungtynių pabaigoje - Wilfriedas Bony pasižymėjo po Joe Alleno perdavimo. Vis dėlto ilgai pranašumu "Stoke" nesidžiaugė - 8-ąją minutę rezultatą išlygino Wayne'as Routledge'as.

Antrajame kėlinyje Marko Hugheso kariauna prarasti taškų nebuvo nusiteikusi. 55-ąją minutę Ramadanas Sobhi privertė į savus vartus įsispirti "Swansea" gynėją, o galutinį tašką 73-ąją minutę padėjo tas pats W. Bony.

Jau penktose rungtynėse iš eilės be pralaimėjimų žygiuojanti "Stoke City" "Premier" lygoje užima 12-ąją poziciją. Tuo tarpu tragiška "Swansea" sezono pradžia tęsiasi - patirtas septintas pralaimėjimas ir priešpaskutinė pozicija.

"Stoke City" 3 - 1 "Swansea"
3' [1 - 0] W. Bony
8' [1 - 1] W. Routledge
55' [2 - 1] A. Mawson (į savus vartus)
73' [3 - 1] W. Bony

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9861108" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>