„Stumbras“ išsiskyrė su B.Boatengu, N.Boucharebui sezonas baigtas dėl traumos

Kauno „Stumbro“ futbolo klubas abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su puolėju iš Ganos Benjaminu Boatengu, kuris jau sugrįžo į gimtinę.

Saugo ir puolėjo pozicijose galintis rungtyniauti 25 m. futbolininkas A lygoje sužaidė septynis mačus ir įmušė vieną įvartį. Jis pasižymėjo Kauno miesto derbyje prieš „Kauno Žalgirį“. Šią akistatą „Stumbras“ laimėjo rezultatu 3:0. Iš viso A lygoje jis sužaidė 272 minutes.

Tris kartus B. Boatengas vilkėjo „Stumbro B“ marškinėlius LFF Pirmoje lygoje, tačiau per čia sužaistas 155 minutes įvarčiais nepasižymėjo.

Klubas dėkoja futbolininkui už profesionalumą bei atsidavimą ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Į Prancūziją sugrįžo puolėjas Nasro Boucharebas, kuriam pasitvirtino liūdnos prognozės – kryžminių raiščių trauma. Žaidėjas visą reabilitacijos procesą atliks Prancūzijoje, kur jam bus sudarytos visos reikiamos sąlygos. Šis sezonas puolėjui veikiausiai jau baigtas. 23 m. legionierius per aštuonis mačus A lygoje pelnė vieną įvartį.