"Sūduva" namuose pamokė "Kauno Žalgirį"

Rezultatyvi rungtynių pradžia ir vienas po kito į vartus skrieję įvarčiai.  Po atkaklios kovos Marijampolės „Sūduva“ 3:1 (2:1) įveikė „Kauno Žalgirį“ ir išlieka vienintele komanda, šį sezoną nepatyrusia pralaimėjimų A lygos pirmenybėse.

Vos apšilę ir susipažinę su aikšte, „Kauno Žalgirio“ žaidėjai sukūrė intrigą: po puikaus Aurimo Raginio perdavimo, 8–ąją minutę įvartį įmušė Ernestas Mickevičius.

„Sūduvos“  fanams ilgai liūdėti neteko, netrukus po standartinės situacijos, puikiai Andro Švrljugos pakelto kampinio, įvarčiu atsakė ir Povilas Leimonas.

Karolis Laukžemis aktyviai kūrė progas ir privertė svečių gynėjus padirbėti.

Tuoj pat pavojingai ir vėl reagavo žalgiriečiai: 25–ąją minutę Mario Gonzalez Duque stipriai smūgiavo, buvo netoli antrojo įvarčio, tačiau Ivanas Kardumas vartus apsaugojo.

34–ąją minutę standartinė situacija prie kauniečių vartų baigėsi lengva Nemanja Bjelano treniruote.

„Sūduvos“ žaidimas ėmė strigti, vis kažko trūko progų realizavimui. Čia pat ir pirmieji neramumai aikštėje: prieš  Ovidijų Verbicką grubiai prasižengė Brunno.

Staigus sujudimas, vėl puikus A. Švrljugos perdavimas. ErnestasVeliulis kėlinio pabaigoje puikiai išnaudojo progą ir įmušė svarbų įvartį. Po pirmojo kėlinio „Sūduva“ priekyje 2:1.

Po pertraukos abi ekipos grįžo tokių pat sudėčių. Aikštės šeimininkai antrąjį kėlinį pradėjo aktyviai: ir toliau laikė užgulę kauniečių vartus,

50–oji minutė skaudi buvo Tomui Bučmai, E.Veliulis smūgiuodamas koja kliudė jo veidą ir užsidirbo geltoną kortelę. T. Bučma negalėjo tęsti rungtynių, žalgiriečiai buvo priversti atlikti pirmąjį keitimą: aikštėje pasirodė Anestis Karakostas.

Eilinis kampinis prie Kauno ekipos vartų baigėsi jų atsimušinėjimu.

Sužaidus valandą, Domantas Antanavičius įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau užbaigti atakos rezultatyviai nepavyko.

Netrukus standartinėje situacijoje puikiai pasirodė Henris Junioras Ndongas ir 56–ąją rungtynių minutę pelnė trečiąjį „Sūduvos“ įvartį.

Abi komandos atliko po keitimą: Kauno ekipoje A. Raginį pakeitė Lukas Sendžikas, o šeimininkų gretose vietoje D. Antanavičiaus pirmą kartą šį sezoną į aikštę žengė traumą išsigydęs Paulius Janušauskas.

68–ąją minutę progą turėjo A. Švrljuga, tačiau adresatų kamuolys šį kartą nesurado.

Neužilgo puikios galimybės neišnaudojo K. Laukžemis: po P. Janušausko perdavimo per ilgai užlaikė kamuolį ir smūgiavo netiksliai.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, svarbaus įvarčio autorių E. Veliulį pakeitė Marjanas Altiparmakovskis.

Tik pasirodęs aikštėje Marijampolės ekipos atstovas aktyviai įsijungė į žaidimą: M. Altiparmakovskis smūgiavo kaire koja, tačiau kamuolys nuskriejo šalia vartų.

Daugiau įvarčių pelnyti nepavyko nei aikštės šeimininkams, nei svečiams. „Kauno Žalgiris“ namo išvyko be pergalės.