"Sūduva" nepaliko jokių vilčių "Stumbrui" kovoje dėl Supertaurės titulo (VIDEO)

Šeštadienį 12 valandą Marijampolėje startavo 2018 metų Lietuvos futbolo sezonas.

Kovoje dėl Supertaurės trofėjus, kurioje susitiko A lygos ir LFF taurės nugalėtojai, Marijampolės "Sūduva" nepaliko jokių vilčių Kauno "Stumbro" komandai. Lietuvos čempionai rezultatu 5-0 sutriuškino kauniečius ir džiaugėsi pirmuoju sezono trofėjumi.

Marijampoliečiai ilgai įsiveržti į priekį netruko - jau 10-ąją minutę Josipas Tadičius tiksliu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį. Po 15 minučių į kauniečių vartus krito ir dar vienas įvartis - pasižymėjo Vaidas Slavickas.

Antrajame kėlinyje "Sūduva" ir toliau rodė savo pranašumą. 52-ąją minutę varžovų triuškinimą pradėjo Ovidijus Verbickas, o vėliau dar po įvartį pridėjo Julius Kasparavičius bei Algis Jankauskas.

Marijampoliečiai dėl Supertaurės varžėsi trečiąjį kartą. Iki šiol jiems buvo pavykę triumfuoti vieną kartą, kai 2009 metais po baudinių serijos palaužė Panevėžio "Ekraną".

"Sūduva" 5 - 0 "Stumbras"
10' [1 - 0] J. Tadič
25' [2 - 0] V. Slavickas
52' [3 - 0] O. Verbickas
70' [4 - 0] J. Kasparavičius
82' [5 - 0] A. Jankauskas (11 m. baudinys)