"Sūduvos" ir "Jonavos" akistatoje - lygiosiomis pasibaigęs šešių įvarčių trileris

Šeši įvarčiai, du iš jų – per pridėtą laiką mačo pabaigoje, Vaido Slavicko dublis ir Davido Makaradzes bomba. Tokį futbolo spektaklį pademonstravo Marijampolės „Sūduvos“ ir „Jonavos“ komandos pirmose A lygos čempionato rungtynėse. Neįtikėtina drama baigėsi lygiosiomis – 3:3 (1:1).

Dvikova ambicijų šiame sezone nestokojančiai „Sūduvai“ prasidėjo labai netikėtai. Nors suvalkiečiai pirmieji sukūrė progą prie varžovų vartų, Karoliui Laukžemiui mušus šalia virpsto, jau netrukus „Jonavos“ ekipa surengė žaibišką greitą ataką, kurią po Tado Eliošiaus perdavimo užbaigė Marius Ganusauskas.

Dar vienos greitos atakos metu Karolis Šilkaitis geru perdavimu išvedė Tautvydą Eliošių prieš vartus. Jonaviškis užkliuvo už jį pasivijusio Andro Švrljugos kojos ir ėmė reikalauti pražangos bei kortelės varžovui, tačiau arbitro švilpukas tylėjo.

Atsigavusi po tokio šalto dušo, „Sūduva“ išlygino rezultatą standartinės situacijos metu. V.Slavicko stipriai link vartų pasiųstas kamuolys adresatų nesurado ir atsidūrė vartų tinkle.

Kėliniui artėjant prie pabaigos, „Sūduva“ užgulė varžovų vartus. Sykį po puikaus Ovidijaus Verbicko reido visai šalia skersinio kamuolį pasiuntė Robertas Vėževičius, vėliau pats O.Verbickas pavojingai mušė šalia vartų, kamuolį baudos aikštelę įmetus Giedriui Matulevičiui.

Po pertraukos aikštės šeimininkai toliau kūrė momentus. Dar viena puikia proga nepasinaudojo O.Verbickas. „Sūduvos“ naujokas po aštraus A.Švrljugos perdavimo galva smūgiavo šalia vartų.

Vis tik, sužaidus valandą, suvalkiečių pranašumas virto įvarčiu. Dublį į savo sąskaitą įsirašė V.Slavickas, išvedęs savo komandą į priekį puikiu baudos smūgiu.

Pranašumu „Sūduva“ džiaugėsi ne ilgai. Retai prie marijampoliečių vartų priartėjusi „Jonava“ po kampinio išlygino rezultatą, kai neįtikėtinu smūgiu iš toli tiesiai į vartų devyniukę kamuolį pasiuntė po keitimo aikštėje pasirodęs D.Makaradze.

Likus žaisti 10 minučių, „Jonavą“ išgelbėjo vartininkas Karolis Salikas. Lenkas akrobatiniu šuoliu virš skersinio nukreipė kamuolį po pavojingo Marjano Altiparmakovskio smūgio galva.

Kai atrodė, jog daugiau įvykių rungtynėse nebebus, pirmąją pridėto laiko minutę ovacijų audrą „Arvi“ arenoje sukėlė A.Švrljuga. Kroatas po perdavimo link vartų ir rikošeto iššoko gynėjui iš už nugaros ir mušė tiksliai.

Vis tik, pergalės šeimininkams iškovoti nepavyko. Trileris Marijampolėje baigėsi dar vienu įvarčiu – į „Sūduvos“ vartus. Paskutinėmis mačo sekundėmis į varžovų baudos aikštelę įsiveržusio Tv. Eliošiaus smūgį atrėmė Ivanas Kardumas. Prie kamuolio pirmasis atsidūrė Laurynas Stonkus. Vos prieš kelias minutes aikštėje pasirodęs „Jonavos“  puolėjas iš pradžių mušė į skersinį, tačiau savo tikslą pasiekė antruoju bandymu.