Suvalkų klubas pamokė "Atlantą"

Naujajam sezonui besiruošiantis Klaipėdos „Atlantas“ Marijampolėje žaidė pirmąsias 2017-2018 m. tarpsezonio kontrolines rungtynes. Klaipėdiečių varžovais buvo Suvalkų „Wigry“ klubas. Lenkai buvo pajėgesni 3:1 (2:1).

„Atlantas“ po 26 min. Ruslano Ivaško pasiekto įvarčio išsiveržė į priekį 1:0, tačiau jau kitą minutę varžovai išlygino rezultatą, o po šešių minučių persvėrė rezultatą. Trečią kartą kamuolys į lietuvių vartus įskriejo susitikimui baigiantis – 85-ąją min.

Rungtynes klaipėdiečiai tokios sudėties: Pavelas Doroševas, Karolis Gvildys, Nemanja Ivanovas, Ivanas Pecha, Simonas Juška, Donatas Kazlauskas, Gerardas Žukauskas, Vice Kendešas, Michailas Kaliadka, Dmitrijus Mozolevskis ir Ruslanas Ivaško.

Per pertrauką daugelis jų buvo pakeista, rungtyniavo Tadas Labukas, Deividas Lukošius, būrys jaunų žaidėjų – Haroldas Vaineikis, Vladislavas Kučerovas, Rokas Filipavičius, Gustas Gumbaravičius, Ernestas Albrikas, Mantas Bertašius.

Anot vyr. trenerio Algimanto Briaunio, iki pertraukos „Atlantas“ niekuo nenusileido varžovams. Pasiekę įvartį klaipėdiečiai pernelyg ilgai džiaugėsi, todėl lenkai išlygino rezultatą. „Wigry“ ekipai pirmaujant 2:1, iš 5 m R.Ivaško spirtas kamuolys sudrebino Suvalkų vienuolikės virpstą.

Po pertraukos, kai rungtyniavo jaunimas, iniciatyvą turėjo Lenkijos futbolininkai, o baigiantis varžyboms jie sugebėjo pasiekti trečią įvartį.

„Tai buvo žvalgybinės varžybos, pamatėme kuris žaidėjas ko vertas. Šiose rungtynėse, ypač po sunkių treniruočių, ne rezultatas buvo svarbu, o pamatyti savo kariauną“, – teigė A.Briaunys.