Geriausias pasaulio čempionato TV komentatorius?
  • P.Jakelis
  • Neturiu nuomonės

Šveicarai išplėšė pergalę prieš serbus (VIDEO)

2018-06-22 20:33:14 Pasaulio čempionatas 2018 Serbija

Pasaulio čempionato E grupėje kelialapio į atkrintamąsias varžybas nepavyko užsitikrinti Serbijos rinktinei.

Kaliningrado stadione Mladeno Krstajičiaus auklėtiniai 1:2 neišlaikė persvaros prieš Šveicarijos vienuolikę.

Rungtynių pradžia serbams susiklostė fantastiškai - 5-ąją minutę po D.Tadičiaus perdavimo į baudos aikštelę pirmasis prie kamuolio suskubo A.Mitrovičius, kuris buvo tikslus - 1:0.

Atsigavę šveicarai stengėsi perimti rungtynių kontrolę, tačiau nė karto nesugebėjo pataikyti vartų plotą, tuo tarpu Balkanų futbolo atstovai sukūrė dvi progas pasižymėti.

B.Dzemaili pabandė savo laimę smūgiuodamas iš artimo nuotolio, bet serbus išgelbėjo vartininkas V.Stojkovičius.

Kėlinio pabaigoje progą iššvaistė ir N.Matičius, kuris dar ir užsidirbo geltoną kortelę.

Po pertraukos šveicarai greitai pasiekė savo tikslą - 52-ąją min. G.Xhaka puikiu smūgiu rezultatą išlygino - 1:1.

X.Shaqiri sudrebino vartų konstrukciją, o serbai atsakė A.Kolarovo prasiveržimu ir perdavimu į baudos aikštelę.

Baigiantis susitikimui X.Shaqiri pabėgo nuo varžovų ir nuginklavo Serbijos vartininką - 2:1.

Šveicarijos ekipa ir fanai triumfavo - jų komanda turi neblogas galimybes žengti į kitą turnyro etapą.

Straipsnio įvertinimas: 3 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Fanas
1 46 06-22 23:28
Geras duetas Vysniauskas su Kesminu. Prajuokino kai Rytis sako: kartais atrodo kad tu daugiau zinai apie zaidejus, negu jie patys apie save
Makflajus (palaiko Tottenham Hotspur FC)
1 34 06-22 23:09
Wow Sveicarija, va cia tai komanda! Dar gali nustebinti jie siame cempionate, stipraus charakterio komandos visados simpatiskos.
mldc
2 26 06-22 23:26
va cia tai jau tikrasis vyriskas futbolas, kuri tikrai smagu ir grazu stebeti, o neymara turbut ant nestuvu butu isnese po to apsigabinimo, bet gristu spirti pendeli DD
Ribokas
Ribokas (palaiko Manchester United FC, Anglija)
0 20 06-22 23:43
Puiki pergalė. Smagiausia, kad lemiamą įvartį įkalė Shaqiri, kurį nušvilpinėjo pusė įniršusio stadiono vos jam prisilietus prie kamuolio. Šaunuoliai, šveicarai.