Visos rungtynės
Ar planuojate vykti į Rusiją stebėti PČ kovų?
  • Taip
  • Ne
  • Dar neapsisprendžiau

Visos apklausos

"Swansea" atleido F. Guidoliną, jį keičia patyręs amerikietis


"Swansea" klubo drebina permainos - iš vyriausiojo trenerio pareigų buvo atleistas Fransesco Guidolinas, o jį pakeitė 58-erių metų strategas iš Jungtinių Amerikos Valstijų Bobas Bradley.

61-erių metų F. Guidolinas prie "gulbių" vyr. trenerio vairo stojo šių metų sausį. Italui buvo patikėtas vairas ir šiame sezone, tačiau po prastos sezono pradžios patyręs treneris neteko darbo.

Žiniasklaidoje sklido kalbos, kad jį pakeis Ryanas Giggsas, tačiau šiandien paaiškėjo, kad italo vietą užims B. Bradley.

Amerikietis pastaruoju metu dirbo "Ligue 2" pirmenybėse žaidžiančioje "Le Havre" komandoje. Labiausiai strategas yra žinomas kaip ilgametis JAV rinktinės treneris. Nacionalinėje komandoje jis dirbo penkis metus.

"Swansea" šį sezoną Anglijoje demonstruoja itin prastus rezultatus. Jų sąskaitoje - penki pralaimėjimai, lygiosios, pergalė ir 17 vieta.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
anfild
0 14 10-03 15:13
Kvailesnio ir apmaudesnio sprendimo negalejo padaryti. Komanda zaidzia tikrai gerai, tik episkai nesiseka ir neduoti treneriui daugiau laiko yra tiesioginis savo klubo zlugdymas.
anfild
2 11 10-03 16:36
Visi anglijos spauda, ekspertai, televizijos įvardijo šį epizoda, kaip 100 procentini pendeli. Kokio kontakto užtenka, kai stovi ant vienos kojos o su kita uzsimoji spirti auksta kamuoli. Pamegink atlikti si ekspermenta su kitais vaikais kieme, gal ismoksi kazka naujo. Čia net nera diskusijos. Plius deti dvi rankas is galo ant nugaros tokioje situacijoje geriau ir nesugalvosi. Tai vadinima desperacija, kai jau prisidirbai tai tada megini desperatiskai istaisyti ir gal nesusvilps. Plius neesu mates nei vieno Firmino daivo ir jis niekada nedaivina. O ir kokia prasme, cia daivinti, kai esi laimejes pozicija ir beliek tik imusti is 3 metru i vartus. Zodziu daugiau nebeaiskinsiu, jeigu nieko nesupranti, tai as tau nepadesiu.
anfild
3 9 10-03 15:54
Tarp kitko. Prazangos fiksuojamos ne tik kai nukerta kojomis. Čia akivaizdziai dviem rankom nustume Firmino, kuris laimejo pozicija ir buvo pasiruoses paleisti bomba is 3 metru. Nors ka as cia aiskinu, arba tu vaikas ir rekauji savo nesamoningas teisybes, arba tu nieko nesupranti apie fule ir rekauji savo nesamninga teisybe. Bet kokiu atveju tu tik vienas is 95 procentu cia, kurie nekomenuoja futbolo.
anfild
3 4 10-03 15:48
jo >> Jeigu tu manai, kad cia nebuvo prazangos, tai nebeziurek futbolo, nes ziuri ir visiskai nieko nesupranti. https://my.mixtape.moe/mdotpq.mp4
wallens
0 0 11-04 14:22
Much obliged for the decent blog. It was exceptionally helpful for me. I'm upbeat I discovered this web journal. Much obliged to you for imparting to us,I too dependably gain some new useful knowledge from your post. official site www.spartagenxtforsale.com