Visos rungtynės
Ar planuojate vykti į Rusiją stebėti PČ kovų?
  • Taip
  • Ne
  • Dar neapsisprendžiau

Visos apklausos

T. Courtoisas: "Barcelona" nenori ištraukti "Chelsea"


Londono „Chelsea“ ekipos vartininkas Thibautas Courtoisas atskleidė, kad neturi jokių problemų dėl to, kad grupėje jie užėmė antrąją vietą. Taip pat belgas tiki, kad jokia komanda nenori susigrumti su „Chelsea“ Čempionų lygos aštuntfinalyje.

Londono ekipa aštuntfinalyje susikaus su „Barcelona“, Paryžiaus „Saint-Germain“ arba Stambulo „Besiktas“. Turnyro taisyklės neleidžia jiems susitikti su „Roma“, nes žaidė vienoje grupėje ir taip pat „Chelsea“ negali žaisti su Anglijos komandomis jau kitame etape.

„Kelios Anglijos komandos užėmė pirmą vietą, todėl mes žaisime tik su „Barca“, PSG arba „Besiktas“. Jei jūs paklaustumėte „Barcos“ žaidėjų ar jie nori žaisti prieš „Chelsea“, tai jie visi atsakytų, kad nenori.

Mes esame gera komanda ir bandysime daryti viską, kad tik nukeliautume kuo toliau Čempionų lygoje“, - teigė vartininkas.

Tiesa, pats futbolininkas yra kiek nusiminęs, kad jo buvusi ekipa Madrido „Atletico“ bus priversta žaisti Europos lygoje.

„Žaisti prieš „Atletico“ yra labai sunku. Galėjome įmušti daugiau įvarčių, bet Janas Oblakas sužaidė labai geras rungtynes. Jie yra labai pavojingi standartinėse situacijose ir sugebėjo mums įmušti įvartį.

Iš dalies yra gerai, kad jie iškrito iš turnyro, bet aš ten turiu daug draugų ir man yra skaudu matyti juos iškrentančius iš Čempionų lygos“, - kalbėjo belgas. Jis taip pat mano, kad „Atletico“ buvo pajėgi nukeliauti ir iki pusfinalio stipriausiame senojo žemyno turnyre. 

Straipsnio įvertinimas: 1 3

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
u
2 20 12-06 15:45
baikit juokus, besiktasa jau perezas uzsisake o jei apie tema, tai barcai visad neparankios ginybines komandos
Lionel Messi
4 17 12-06 15:31
"Chichaboy" komentaras:
Barcai dzin būtų jus gaut, kas kas tai tik chelsea tos barcos nenori gaut
man ne dzin - as noriu juos issitraukti ir imusti ivarti, gal is devinto karto pagaliau pavyks.
h
4 10 12-06 14:16
Visi norėtu CFC fanai aišku norėtu parankesnės komandos kaip Besiktas, bet ir tie tikrai labai gerai sužaidė grupė , viena pajėgiausiu Turkų komandų kokia ten karšta atmosfera sukuria Besiktas fanai , nėra lengva ten žaisti 12 žaidėjas yra publika tik spelioti galima kas bus
idomumo delei
0 4 12-07 00:30
"Lionel Messi" komentaras:
man ne dzin - as noriu juos issitraukti ir imusti ivarti, gal is devinto karto pagaliau pavyks.
cr pats tepramuse chelsea is 12 rungtyniu
baltasis
baltasis (palaiko Real Madrid C.F., Ispanija)
0 1 12-06 22:43
"X" komentaras:
Ziurint kaip madridas sudirbineja barca la ligoj, nenustebciau jeigu turkus sau pasiimtu, o barcai juve ar cfc kristu
Kokia juve? Grupei juk zaide.