Visos rungtynės
Kuri komanda triumfuos Čempionų lygoje?
  • Miuncheno "Bayern"
  • Madrido "Real"
  • "Roma"
  • "Liverpool"
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

T. Mulleris: su J. Heynckesu ir vėl turėsime normalias treniruotes


Thomasas Mulleris neslėpė džiaugsmo į atleisto Carlo Ancelotti vietą Miuncheno "Bayern" gretose sugrįžus Juppui Heynckesui.

Italas savo darbo neteko po UEFA Čempionų lygoje patirto pralaimėjimo "Paris Saint-Germain", o krašto puolėjas buvo vienas iš tų, kuris šio trenerio tikrai nepalaikė.

Bavarų prezidentas Uli Hoenessas anksčiau pripažino, kad Ancelotti buvo netekęs net penkių pagrindinės komandos narių paramos. Po šių žodžių prabėgus kiek laiko Mulleris sukritikavo stratego treniruočių metodus.

"Ir vėl turėsime geras treniruotes", - Mulleris pasakojo Welt.

"Heynckesas yra tinkamas žmogus, nes jis gali įkvėpti komandą sugebėjimui iškentėti daugiau, būti labiau atsidavusiems bei geriau rikiuotis gynyboje."

"Heynckesas dirbs su susidomėjimu ir aistra. Reikia "įsukti keletą varžtų". Ekipa turi išpildyti kai kuriuos savo įsipareigojimus."

Vokietijos čempionai šiuo metu nacionalinėse pirmenybėse penkiais taškais atsilieka nuo Dortmundo "Borussia".

Straipsnio įvertinimas: 2 4

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Justas
2017-10-09 20:57
11 35
Apmaudu kaip profesionalus sportininkai nesugeba prisiimti atsakomybes uz prasta zaidima, o viska vercia ant trenerio, kad tauta neteistu ir atleistu. GEDA.
fcb
2017-10-09 20:13
1 18
Viska parodys rungtynes ar tikrai tos treniruotes geresnes
Js
2017-10-09 19:55
12 22
Carlito pasodines ant bankes buvo medinuka, tai laiko pykti
Lietuvis
2017-10-09 22:26
2 10
Anksčiau prie Heynckeso bavarai buvo kaip volas, ėjo per visus be ceremonijų, įdomu bus pamatyt kas bus dabar, aišku tam reikės laiko, bet smagu būtų vėl pamatyti tą mašiną prieš kurią net ispanų klubai drebėdavo.
Goblinas
2017-10-10 11:34
1 4
Siais laikais zaidejai ispindeja ir kalti klubai kad nesuvaldo ju, SAF butu situos 5 pasodines ant suolo pries tai isspardes siknas ir butsais apmetes.....prasome jums siumetis pvz: Lesteris p.y.darastai nezaidzia specialiai tam,kad ismest treneri, kas atsitinka po ismetimo BUM staiga plet prasvitimas atejus asistentui tas pamoja lazdele ir p.y.st Lesteris iki galo sezono is iskritimo zionos pakyla i virsu...siemet jokiu pakitimu kur ta lazdele???? Ner lazdeles,o yra ZAIDEJU uzsivedimas ir kai jie nenori tai koks treneris bebutu nieko nepakeis,o kai jie nori tada ir rezultatas yra...............cia ta pati istorija ZAIDEJAI P.Y.DERASTAI nenorejo zaist nuleido varzybas ismete treneri ir dabar atiduos 1000% aiksteje ir bus rezas, bet jis ne del to,kad Heynckes pamos burtu lazdele,o todel,kad zaiddejai zais...............graudu...