Visos rungtynės
Ar planuojate vykti į Rusiją stebėti PČ kovų?
  • Taip
  • Ne
  • Dar neapsisprendžiau

Visos apklausos

T. Pulisas: A. Wengeras man pasakė, kad liks "Arsenal" klube


Vyriausiasis "West Brom" treneris Tony Pulisas netiki, kad po sezono Londono "Arsenal" liks be Arsene'o Wengero.

67-erių metų futbolo specialisto iš Prancūzijos sutartis su "Arsenal" baigiasi po šio sezono. A. Wengero treniruojami "kanonieriai" šiuo metu išgyvena vieną prasčiausių atkarpų per visą stratego laiką Šiaurės Londone klube, todėl daug kalbama apie vasarą įvyksiančias permainas.

"Arsenal" savaitgalį patyrė pralaimėjimą prieš tą patį T. Puliso vadovaujamą "West Brom" ir nukrito į šeštąją poziciją. T. Puliso teigimu, A. Wengeras neturėtų išvykti iš "Arsenal".

"Būsiu labai nustebęs, jei jis pasitrauks", - žurnalistų paprašytas pakomentuoti A. Wengero situaciją atsakė T. Pulisas.

Paklaustas, kodėl jis būtų nustebęs, jei A. Wengeras po tokių prastų rezultatų būtų atleistas, "West Brom" vairininkas rėžė: "Jis man pats pasakė, kad liks."

"Manau, kad Wengeras yra geriausias treneris, kokį kada nors yra turėjęs "Arsenal" klubas. Jis dar šį sezoną gali užbaigti "Premier" lygos ketvertuke ir laimėti FA taurę - juk tai nebūtų blogai?", - užbaigė T. Pulisas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
Manu
1 11 03-20 13:25
As turiu omeny, kad jei iseitu wengeras, zaidejai lost pradetu, kaip po Ranieri atleidimo
robas
1 11 03-20 12:51
cia tikrai nebus kaip su ranieri ir pabaogs sy sezona guneriouse . O arsenalui palinkeciau keisti trenery vasara ir laimeti premier lyga
Manu
2 12 03-20 12:45
Pacio arsenalo labui, tikiuosi, kad neliks. Kazkaip gaila net ziuret i toki bedanti arsenala, reikia permainui klubui patys zaidejai laksto be jokios ugneles akyse, manau, kad cia gali but kaip su Ranieri
Alv
3 7 03-20 14:33
Puikios naujienos visiems ne Arsenal fanamas
to manu
0 3 03-20 18:23
bybi pradetu uostyt kaip po ranieri...Visai kitas zaidimo stilius komandu..lesteris ant emociju zaidzia,neturi tokio talento kaip arse..