Ar Paryžiaus "Saint Germain" turėtų atleisti trenerį U.Emery?
  • Taip, ispanas nepateisino lūkesčių
  • Ne, "Ligue 1" ekipos problemos slypi kitur
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Tarp galimų kandidatų treniruoti "Barcą" - netikėta pavardė


2017-04-14 17:51:14 La Liga Čempionų Lyga FC Barcelona

Ateinančią vasarą "Barcelona" ekipos vadovams reikės išspręsti rimtą galvosūkį - pasirinkti tinkamą trenerio Luiso Enrique įpėdinį.

Diriguoti "La Liga" grandams norėtų daugybė specialistų, tačiau jie turės atitikti tam tikrus kriterijus.

Vienas jų - lojalumas komandai, o nemenku privalumu įvardijamas ir turėjimas "Barcelona DNR". Tai reiškia, kad potencialus kandidatas turėtų geresnius šansus, jei jis praeityje yra žaidęs ar dirbęs katalonų ekipoje.

Pranešama, kad būtent todėl trenerių sąraše atsidūrė gana netikėta pavardė - Zalcburgo "Red Bull" vairininkas Oscaras Garcia.

Senajame žemyne menkai žinomas specialistas praeityje yra žaidęs "Barcelona" ekipoje, o 2010-2012 m. dirbęs jaunimo komandoje treneriu.

Tiesa, vėliau jo karjera tęsėsi kukliuose Tel Avivo "Maccabi", "Brighton & Hove Albion" ir "Watford" klubuose.

"Barcelona" taip pat kalbasi ir su Ronaldo Koemano, Jorge Sampaoli bei Mauricio Pochetino atstovais.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Deividatorius
2017-04-14 21:46
0 13
Pochettino jau tikrai kazkas nerealaus butu..kad ir kaip jo noreciau barsoje,bet tai neimanoma,nes espanyol treniraves...man asmeniskai visai neblogai atrodytu allegri ar valverde
tas pats
2017-04-14 21:03
3 12
Garcia nėra toks jau netikėtas pasirinkimas. Prieš priimant LE dar buvo svarstoma jo pavardė, Barcos fanai kurie akyliai seka klubo naujienas tikrai jau buvo girdėję apie jį. Garcia paliko klubą, kai jam buvo pažadėta, kad jis treniruos Barca B (ar Juvenil A, nesu tikras), tačiau gerieji klubo vadovai Bartomeu ir co, sekdami Kvedaro "sakyk viena, daryk kitą, p*sk trečią" manual'u, tiesiog pasamdė jiem tinkamesnį kandidatą. Manau, būtų tikrai įdomus kandidatas. Pochettino neateis, nes treniravo ir žaidė Espanyol'e. Sampaoli, regis, sutiko būti Argentinos treneriu? Ir šiaip su juo rizikinga, nepaisant jo pasiekimų su nacionalinėmis ekipomis, nes Europos klubą tik vieną sezoną betreniruoja, tad norėtųsi, jog įrodytų, kad jis gali būti consistent. Koeman nei šilta, nei šalta, jis su Everton'u kažkaip tai hit, tai miss. :/
Donatas
2017-04-14 19:48
0 9
Atsakymas į "henry komentarą
Garcia netinkamas Barsai.Pochetino neturetu palikti Spurs nes komanda kasmet stipreja.Koeman sutvertas treniruoti UK klubus lieka Sampaoli tikrai neblogas variantas.
O kodel sakai, kad Garcia netinkamas variantas Barcelonai?
Napalys
2017-04-14 20:09
1 7
Wengeras tikrai yra sarase kuri svarsto....
Lukezis
2017-04-14 18:08
2 8
Cia toj bus kaip su Argentinos rinktine, kas nores tas treniruos.. Geriausia butu Koemanas, na dar visai neblogas variantas ir Sampaoli