Taurės ketvirtfinalyje - "Žalgirio" ir trys svečių pergalės (VIDEO)

Sužaistos 2014/15 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės ketvirtfinalio pirmosios rungtynės. Nugalėtojų titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris" namuose palaužė Marijampolės „Sūduvą", o kitose rungtynėse trys favoritai iškovojo užtikrintas pergales išvykose.

Aukščiausio rango komandų dvikovoje šalies čempions bei taurės laimėtojas „Žalgiris" 1:0 įveikė „SMSCredit.lt A lygoje" ketvirtoje vietoje žaidžiančią „Sūduvą".

Neįprastos sudėties rungtyniavę šeimininkai galėjo atsidurti atsilikinėjančių vaidmenyje, tačiau 68 min. juos išgelbėjo virpstas. Pergalingą smūgį „Žalgiriui" 77 min. po perdavimo iš krašto galva atliko Linas Pilibaitis.

Dar dviejų aukščiausiojo diviziono komandų mūšis Klaipėdoje tarp dviejų šio miesto ekipų baigėsi triuškinančia „Atlanto" pergale 4:0 svečiuose. Pirmasis įvartis į „Klaipėdos granito" vartus krito prieš pat pertrauką, o antrajame kėlinyje „Atlantas" pasižymėjo triskart. Du įvarčius per pridėtinį laiką įmušė Evaldas Razulis.

Išvykoje dviejų įvarčių persvaromis laimėjo ir Alytaus „Dainava" bei Kauno „Spyris". Dzūkijos atstovai 2:0 privertė pasiduoti I lygos atstovą Kazlų Rūdos „Šilą". Kita I lygos komanda „Spyris"  jau po pirmo kėlinio 2:0 pirmavo prieš III lygoje žaidžiančius sostinės „Prelegentus" ir rezultatas nebepasikeitė.

Ketvirtfinalio nugalėtojai paaiškės per dvejas rungtynes. Atsakomosios dvikovos vyks spalio 29 ir lapkričio 4-5 dienomis.