"Tottenham" grįžo į pergalių kelią "Premier" lygoje (VIDEO)

Pirmadienį Anglijos "Premier" lygoje finišavo 36-ais turas.

Paskutinės turo rungtynėse įvyko "Wembley" stadione, kuriame Londono "Tottenham" priėmė "Watford". Mauricio Pochettino auklėtiniai po atkaklios kovos pasiekė pergalę rezultatu 2-0.

16-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Dele Alli, kai Christianas Eriksenas pasinaudojo vartininko klaida ir atidavė perdavimą anglui.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką "Watford" turėjo kelias neblogas progas išlyginti rezultatą, tačiau "Tottenham" ekipai pavyko apsiginti.

Pergalę pačioje antrojo kėlinio pradžioje užtvirtino kovą dėl rezultatyviausio lygos žaidėjo titulą tęsiantis Harry Kane'as.

"Tottenham" nutraukė dviejų nelaimėtų rungtynių seriją. "Pentiniai" vis dar yra sužaidę rungtynėms mažiau, todėl turi galimybę išstumti "Liverpool" ir trečios pozicijos.

"Tottenham" 2 - 0 "Watford"
16' [1 - 0] D. Alli
48' [2 - 0] H. Kane