"Tottenham" iškovojo septintąją pergalę iš eilės, "Everton" pakilo į penktąją vietą (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje startavo 33-asis turas, kuriame jau buvo sužaistos šešerios rungtynės.

Pirmoji akistata įvyko "White Hart Lane" stadione, kur susigrūmė nuo vasario 11-os dienos nepralaimintis Londono "Tottenham" klubas prieš "Bournemouth". Aikštės šeimininkai pademonstravo užtikrintą žaidimą ir šventė triuškinančią pergalę rezultatu 4-0.

16-ąją minutę po standartinės situacijos visiškai laisvas likęs Moussa Dembele išvedė "Tottenham" į priekį. Jau visai netrukus - po trijų minučių - Heungas-Minas Sonas į svečių komandos vartus pasiuntė dar vieną tikslų smūgį ir rezultatas tapo 2-0.

Varžovų triuškinimą antrojo kėlinio pradžioje pradėjo 20-ąjį įvartį "Premier" lygoje pasiekęs puolėjas Harry Kane'as.

Per likusį laiką "Tottenham" visiškai dominavo rungtynėse ir sukūrė daugybę progų. Galutinis taškas buvo padėtas per pridėtą teisėjo laiką, kai savo įvartį pasiekė ir po keitimo pasirodęs Vincentas Jansseas.

Šiaurės Londono komanda džiaugėsi septintąja pergale iš eilės.

"Tottenham" ir toliau neleidžia atitrūkti lyderiui "Chelsea" - bent laikinam nuo jų atsilikimas sumažintas iki keturių taškų. "Bournemouth" su 35 taškais rikiuojasi 15-oje pozicijoje.

Kitose rungtynėse bent laikinam į penktąją vietą pakilo Liverpulio "Everton" klubas, rezultatu 3-1 nugalėjęs "Burnley". Philo Jagielkos, Romelu Lukaku ir į savus vartus įsispyrusio varžovo įvarčiai garantavo "irisų" pergalę.

"Everton" su 57 taškais šoktelėjo į penktąją poziciją. Vis dėlto jau greitai vėl už savo nugaros palikti "irisus" turės "Manchester United" ir "Arsenal" ekipos, kurios yra sužaidusios net trijomis rungtynėmis mažiau.

Kitos dvikovos baigėsi "Watford" ir "Stoke City" pergalėmis bei "Crystal Palace" - "Leicester" ir "Sunderland" - "West Ham" rezultatyviomis lygiosiomis.

"Tottenham" 4 - 0 "Bournemouth"
16' [1 - 0] M. Dembele
19' [2 - 0] H-M. Son
48' [3 - 0] H. Kane
90+3' [4 - 0] V. Janssen

"Crystal Palace" 2 - 2 "Leicester"
6' [0 - 1] R. Huth
52' [0 - 2] J. Vardy
54' [1 - 2] Y. Cabaye
70' [2 - 2] C. Benteke

"Everton" 3 - 1 "Burnley"
49' [1 - 0] P. Jagielka
52' [1 - 1] S. Vokes (11 m. baudinys)
71' [2 - 1] B. Mee (į savus vartus)
74' [3 - 1] R. Lukaku

"Stoke City" 3 - 1 "Hull City"
6' [1 - 0] M. Arnautovič
51' [1 - 1] H. Maguire
66' [2 - 1] P. Crouch
80' [3 - 1] X. Shaqiri

"Sunderland" 2 - 2 "West Ham"
5' [0 - 1] A. Ayew
26' [1 - 1] W. Khazri
47' [1 - 2] K. Collins
90' [2 - 2] F. Borini
90+5' S. Byram ("West Ham") pašalintas iš aikštės

"Watford" 1 - 0 "Swansea"
42' [1 - 0] E. Capoue