"Tottenham" krito Birmingeme, A.Ramsey įvartis patiesė "Burnley" (VIDEO)

Saulėtą šeštadienio dieną Anglijos "Premier" lygoje sužaistos septynerios 32-ojo turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko Velse, kur "Swansea" savo aikštėje priėmė svečius iš Liverpulio "Everton" futbolininkus. "Irisai" pirmavo, tačiau "gulbės" išplėšė lygiąsias, 1-1.

"Everton" į priekį įsiveržė 41-ąją minutę, kai po tikslaus Jameso McCarthy perdavimo pasižymėjo Aaronas Lennonas. Vis dėlto, 69-ąją minutę prie svečių vartų buvo skirtas 11 metrų baudinys, o jį realizavo Jonjo Shelvey.

"Swansea" su 47 taškais išlieka 8-oje vietoje, o "Everton", turintis 38 taškus, rikiuojasi 12-oje pozicijoje.

Kitose rungtynėse Londono "Tottenham" minimaliu skirtumu pralaimėjimo "Aston Villa" ekipai. Vienintelį bei pergalingą rungtynių įvartį 35-ąją minutę pelnė Christianas Benteke.

Taip pat pergales iškovojo "Southampton", "Leicester" ir "Crystal Palace" klubai. Pastarosios ekipos gretose išsiskyrė Yannickas Bolasie, pasižymėjęs "hat-tricku".

Vakariniame mače 19-ąją vietą užimantis "Burnley" priemė Londono "Arsenal". Favoritais laikyti "kanonieriai" iškovojo sunkią pergalę tik minimaliu rezultatu. Pergalingo įvarčio autoriumi tapo po sumaišties baudos aikštelėje pasižymėjęs Aaronas Ramsey.

Sostinės ekipa po šio turo išliks antrojoje čempionato vietoje. Bent iki rytdienos "Arsenal" nuo pirmaujančio "Chelsea" atsilieka 4 taškais, tačiau pastarasis sužaidęs dvejomis rungtynėmis mažiau.

"Swansea" 1 - 1 "Everton"

41' [0 - 1] A.Lennon

69' [1 - 1] J.Shelvey (11m. baudinys)

"Southampton" 2 - 0 "Hull City"

56' [1 - 0] J.Ward-Prowse (11m. baudinys)

81' [2 - 0] G.Pelle

"Sunderland" 1 - 4 "Crystal Palace"

48' [0 - 1] G.Murray

51' [0 - 2] Y.Bolasie

53' [0 - 3] Y.Bolasie

62' [0 - 4] Y.Bolasie

90' [1 - 4] C.Wickham

"Tottenham" 0 - 1 "Aston Villa"

35' [0 - 1] C.Benteke

90' C.Sanchez ("Aston Villa") pašalintas iš aikštės

"West Brom" 2 - 3 "Leicester"

8' [1 - 0] D.Fletcher

20' [1 - 1] D.Nugent

26' [2 - 1] C.Gardner

80' [2 - 2] R.Huth

90' [2 - 3] J.Vardy

"West Ham" 1 - 1 "Stoke City"

7' [1 - 0] A.Cresswell

90' [1 - 1] M.Arnautovič

"Burnley" 0 - 1 "Arsenal"

12' [0 - 1] A.Ramsey